Honda CB 750 (1999)

Vlastník josvo
Vloženo 7.2.2010
Aktualizováno 24.10.2013

Konečně splněný sen,CB 750!čekal jsem na to alesponˇ dvacet let a už ji nedám!

První dojmy - Klasická motorka,všechno je tam kde má být,hodná čitelná ,pohodlná a jede i svižně.Má trošku větší hmotnost,je to poctivé železo..Spotřeba se pohybuje plus mínus pět litrů,pětka táhne už od padesáti,brzdy by mohly být lepší,ale jako celek,motorka středních parametrů,nízké náklady na provoz,splehlivost,zkrátka super.

Doplňky na motorce -

Nic krásnějšího a poctivějšího s dokonalou historií se dnes sehnat asi nedá.Poctivých motorek ubývá,jsem za ni moooc rád!Pěkná,po prvním majiteli z A.,Miramoto.Doložené kilometry(9300!),serviska,kufr,plexi,co víc si přát.Plexi jsem zatím sundal,po odzkoušení bez něho ho vyzkouším.Pak se rozhodnu ,jestli ho tam nechám.Zkušenosti z jízdy ,motor jde od spodu,pohodlný posez,je poslušná a spolehlivá.Spotřeba 5-6l.,dělaná nerez mřížka chladiče,závažíčka,kryty vidlic a nerez koncovky ve výfucích,zvuk je akorát,spotřeba stejná.

Fina55
Fina55 napsal 14.02.15 v 01:42

Povedenej kousek.Přesedlal jsem na podobnou,jsem stejně jako ty spokojen.Jenom mi chybí výraznější zvuk.Kde jsi sehnal ty koncovky do výfuků?

BranislavS
BranislavS napsal 26.10.13 v 09:33

Naozaj krásna! 10b

Jandejsek
Jandejsek napsal 24.10.13 v 21:12

Sevenfivty je určitě výborná a nesmrtelná a nenáročná motorka, taky jsem ji měl ale před lety musela kvůli rodinným potřebám pryč ale nikdy na ni nezapomenu, byla hodná, silná pohodlná a krásná (taky červená metalíza a černej motor). Jeli jsme na ni s ženou 220 a před námi samotný jezdec na o něco novějším monsteru 600 a neujel Ale z klasických motorek mému oku nejvíce lahodí Kawasaki Zephyr 1100 nebo 750 z počátku 90 let. Takže za mě dal bych deset bodů ale Zephyr by měl jedenáct, obzvlášť ta jedenáctka

Muzzy
Muzzy napsal 01.10.10 v 09:21

Užasná klasika,veliká parádnice .Až se dovyblbnu na šech těch endurech a podobně tak si představuju že na něčem podobným nakonec zakotvím.Možná na nějaký trošku starší cca 75-79.Je opravdu pěkná.Přeju hodně štastných kilometrů. Dávám 10b.

darina01
darina01 napsal 01.09.10 v 09:03