KTM 500 MX (1991)

Vlastník Keša
Vloženo 6.2.2010
Aktualizováno 19.4.2011

Tak motorečku už nemám,jela zajímavě,ale taky hodně papala, vyměnil jsem za CR 250 R r.v.91 stará,ale zajímavá babička, jen ty plasty by mohli byt lepčí..

Koupil jsem si NEW mazla,tak doufám, že si víc zajezdím než potrápím.

KTM 500 MX podle čísla na rámu r.v.1991, dle informací na netu 65k při 5900 ot/min a 80Nm při 2900 ot/min. Jednoválcový dvoutakt, s klapkama a bez přivěry, přední USD vydle WP,zadní centrál s přepákováním taktéž WP.Přední tabulka a blatník model 2002, blástry s duralovou výstuhou UFO. Po první jízdě jsem se vrhl na rozborku a poté následnou zborku. V plánu je GO motoru podvozku a možná úprava vzhledu (nádrž a prsíčka z modelu 94-97). Přepléct přední ráfek a zadní dát NEW. Snad to do jara stihnu,fotky přidám aktuální později..

Králík.
Králík. napsal 13.02.11 v 18:53

Krásný to stroj , já se v létě 2010 snažil zprovoznit kámošovu MX250 z roku 88... velkej problém byl jí vůbec nastartovat, mx boty byly nutností a půlmetrovej špalek pod druhou nohou byl záchranou , takže respekt

paulyz
paulyz napsal 25.02.10 v 21:44

dojed někdy do moravského písku mi tam máme motocrosovu trať tam si lepší za létáš než se jenom projíždať na poly

Keša
Keša napsal 21.02.10 v 09:13

No najednu stranu se ji bojím,ale na druhou stranu se na ni strašně moc těším, každopádně to bude brutus a budu muset mít hodně velký respekt,snad si dám nějaký doraz na plyn!!!

manaposledni
manaposledni napsal 16.02.10 v 17:00

sice starší,ale ruce trhat asi bude

ltm_cz
ltm_cz napsal 08.02.10 v 11:21