Suzuki DR 650 (1990)

Vlastník Mann
Vloženo 31.1.2010
Aktualizováno 10.2.2019

Vloženo: 31.08.2014, Uskutečněno: 31.08.2014, Zhlédnuto: 8x

Milý deníčku, tak jsem si po měsíci sednul na motorku a nezmokl jsem . Proč ale "do Prkvančic" musím pořád řešit něco jiného než ježdění . Buď není čas nebo chčije až běda, teď v srpnu se k tomu pro úplnost přidalo vyďobané ložisko v krku řízení . Vůle tam byla to jo, ale myslel jsem, že když to pořádně promažu a lehce přitáhnu. že do konce sezóny vydrží . Omyl - tímto jsem si vyrobil perfektní polohovací řízení dobré tak akorát na rozbití tlamy Ač nerad, objednal jsem nové a čekal až dorazí. Výměna je docela opruz - hlavně sundat staré ložisko z hřídele dolů, ale povedlo se. Teď to rejduje, až jsem z toho byl první půlhodinku nervózní, protože jsem čekal v každé zatáčce pranici s řídítky. Když bylo všechno funkční cinknul jsem Igorovi , že bychom mohli něco spáchat. Ozval se i Zdenda , ale ani jeden z nás neměl čas od svítání do soumraku plně k dispozici, takže jsem se slízali jak švábi na pivo. Trasy - jedno z našich oblíbených "kopečkových koleček" bereme vždy hodně rámcově. Rádi prozkoumáváme nové cesty a debata ve smyslu "Víš kam to vede?" - "Nemám tušení." - "Tak jedeme.", není u nás ničím neobvyklým . Prostě jedeme danou cestou jen proto, že se nám líbí, aniž bychom věděli kde má konec. Ještě se ale nastalo, že by nás to někde nevyplivlo . Já se vlastně ani někdy Igora nemusím ptát. I přes přilbu a brýle na něm poznám co má v úmyslu a jen souhlasně nebo nesouhlasně kývnu . Takto jsme objevili mezi pastvinama úžasnou vlnící se šotolinku a té nešlo odolat. Před tím jsme chvilku sledovali pasoucí se kravky, ale taky jednoho býka. Vypadal jako by ho přivezli včera z Corridy, jenom neměl rohy . Jeho upřímný pohled v nás ovšem vyvolával otázku, zda-li je elektrický ohradník pro takové zvířátko dostatečnou překážkou . No, na rozuzlení jsme pro jistotu nečekali a vyrazili dál - šotolinka, lom a tunel. Zatopené lomy popisovat nebudu. Každý kdo na takovém místě někdy byl ví, že voda je krásně čistá a neznám nikoho komu by se kombinace kámen-voda-zelený porost nelíbila. Tady jsem ale viděl prvně v životě sladkovodní medúzy a ty v kdejaké tůňce nenajdete. Starý železniční tunel z dob "císař pána" je trochu z jiného soudku, ale taktéž zajímavý. Z něj byl Zdenda, co by milovník všeho co jezdí po kolejích, lehce u vytržení . Když tam prý v minulosti jezdily parní lokomotivy, tak že on to musí profrčet taky. Možná se mu spíše líbila zvuková kulisa při průjezdu tunelem, což je rambajs jak prase . Zdenda, pokud mu nedošel benzín tak tam jezdí do teď , my jsme se vydali každý zvlášť /podle času/ na zpáteční cestu. Příjemně strávené odpoledne

istonbike (2) napsal 27.10.2014 v 21:33

Na těch obrázcích je na co se dívat

Mann (1532) napsal 10.09.2014 v 15:30

Toho se tu najde v okruhu 100 km víc Romane Rád tě tady protáhnu

Tuareg-Tengai (1) napsal 10.09.2014 v 15:28

Supeeer další mýstečko na čumendu jednou snad určitě

Mann (1532) napsal 03.09.2014 v 08:34

Tak to vyzkoušej ale vezmi si špunty do uší

Wildaja (44) napsal 03.09.2014 v 04:04

Vím určitě, že bych neodolala ani já , jak se znám . A na 100% bych přidala i troubení .

JirkaMetal (1) napsal 31.08.2014 v 22:18

Super,super,super

Mann (1532) napsal 31.08.2014 v 22:11

teď mě napadá, že Zdenda bude spíš na suchu s olejem než benzínem Má s tím furt nějaký problém nebo raději měl problém

Wildaja (44) napsal 31.08.2014 v 22:00

Jasně, že je to jedno . A já si myslela, že od tunelu prcháš . Dovedu si představit ten rachot , který kebula určitě nestlumila . A nebo možná ano, pokud měl plnou nádrž a jezdí tam ještě teď ?? Dělám si legraci

Mann (1532) napsal 31.08.2014 v 21:57

Zdarec Jardo když my to máme k sobě přes kopec

Jardas444 (10) napsal 31.08.2014 v 21:54

Super výlet,fotky a parádní lom .Jak vidím že máš něco napsáno v deníku,tak je mi jasný,že s Igorem někde řádíte .Je super mít k sobě dobrého parťáka,to se pak parádně a pohodově jezdí.

Mann (1532) napsal 31.08.2014 v 21:33

To máš pravdu možná sem dáme ještě video z toho průjezdu tunelem. Pro ty, co potřebují protáhnout ušní kanálky Jinak se omlouvám za mystifikaci, pěkná byla sobota, ale to je vlastně jedno

Wildaja (44) napsal 31.08.2014 v 21:23

Pěkně strávená neděle . Je fajn mít parťáky na blbnutí .

owenovic (12) napsal 31.08.2014 v 21:10

Mann (1532) napsal 31.08.2014 v 21:07

ty máš teda hodného tchána

owenovic (12) napsal 31.08.2014 v 21:00

NN s DRKEM

Mann (1532) napsal 31.08.2014 v 20:59

s VFR? Pan Honda ti naškubne sandál jenom za to, že tě to napadlo

owenovic (12) napsal 31.08.2014 v 20:56

Příště musím jet s vámi supr deník supr čtení a fotky na 1

-Jandys- (16) napsal 31.08.2014 v 20:44

To jsi pěkně vystihl atmosféru daného dne,nejen že vyšlo i počásko,ale i ty fotky jsou parádní,po tvém článku a zkouknutí fotek bych tohle znovu a rád zopakoval.Prostě vydařená akce s dobrou partou/parťákem Ps: apropoó abych nezapoměl,to máš recht chlape-není třeba slov a stačí jen "nám zmámé gesto" a už se jede až se od drapáků prášíííí

Mann (1532) napsal 31.08.2014 v 20:40

spíš než sraz to byl příjezd-odjezd a rajtování po startpáce

Hery22 (20) napsal 31.08.2014 v 20:36

Říkal jsem si, co je to před barakem za sraz strojů suzuki DR

• Momentky

z letošního Brna. Zajímavá zkušenost, která měla jednu výhodu a jednu nevýhodu. :-) Výhodou je, že máte na slušnou fotku docela hodně pokusů :-D nevýhodou byla ta jejich pekelná rychlost

Vloženo: 25.08.2019
    Uskutečněno: 25.08.2019
  • Pour féliciter 2018

Vážené kolegyně a kolegové, přátelé jedné stopy :-) přeji Všem pohodové Vánoce a do nastávajícího roku i sezóny klidnou mysl, čiré hledí a hlavně benzín v nádrži :-D ;-)

Typ: Reportáž
    Vloženo: 21.12.2017
    Uskutečněno: 24.12.2017
    Tachometr: 2018km
  • Minulé století

Při jedné nutné probírce papírů na potřebné/nepotřebné, no .. ... spíše jsem v tom svém mrdňajzu potřeboval něco akutně najít, jsem narazil na pár fotek, v čase a prachu už pozvolna zapomenutých. Prohlížím si je, sám se

Typ: Reportáž
    Vloženo: 19.11.2015