Kawasaki ZX-6R Ninja (2005)

Vlastník maddog
Vloženo 15.12.2009
Aktualizováno 28.6.2013

Prvně jsem si na ní sednul v roce 2005 na Motocyklu - pak už jenom dýchal, šetřil a v únoru 2008 koupil.

První dojmy - Byla to láska na první pohled - první dojem...opticky dokonalá...druhý dojem...je to hodný - zahřívám a kochačka...třetí dojem...teplota přes 70°C, plyn + 1,73 vteřiny kdy otáčky přeskakujou 10 000rpm na dvojku - čiačiajaaa... :-D

Je hodňoučká když nepustíte na zadní kolo z motoru víc jak 6000rpm, do 10 000rpm je svižná a hravá, nad 10 000 už začíná pořádná zábava... Nepoužívám ji jako žiletku na trápení omezovače na rovinkách a uspokojování se nad číslama vyskakujícíma na displeji tacha. Pořídil jsem jako hračku a přesně tak i funguje - projížďky, kterýma relaxuju po práci koncem jara, během léta a začátkem podzimu bych nevyměnil ani za zlatý tele.
Dává mi pocit sucha a bezpečí i v náklonech na "kolínko"/stupačku...pokud dojde k nějakému vlnění nebo ucuknutí - jsem na vině pouze já (chce jemné zacházení, lehkost a plynulost pohybů) - žádné křečovité svírání heftů nebo rajtování jak na bejkovi, ale i když člověk někdy zazmatkuje z nenadálé situace nebo proběhne políček ze strany asfaltového povrchu (tak mistrně udržovaného silničáři ČR), tak podvozek podrží a dokáže hooodně odpustit.
Co se cestování týče - sólo nemám sebemenší problém zaskočit na víkend z Ostravy za kamarádem do Českého Krumlova...měřím 175cm a motorka je mi i na delších cestách pohodlná. Spotřeba od 5,5 (stabilně při jízdě po okreskách a nepřekračování 160km/h) do "jak má kdo koule"...:o))) Ale stabilně na svižný relax můžete počítat 6,5-7 litrů. Na dálnici si pápne něco mezi 7 a 8 na sto. A na okruhu jsem musel lít 10 litrů na každou stovečku (cca 20 kol).

Limiter

RadekUrban
RadekUrban napsal 28.06.13 v 19:55

Moc pěkné

O.X.H.
O.X.H. napsal 03.03.13 v 13:40 10b.

10b

FrcoCZ
FrcoCZ napsal 21.02.13 v 15:38 10b.

ab-fab