Yamaha TDM 850 (1998)

Vlastník markuba
Vloženo 12.12.2009
Aktualizováno 8.5.2012

univerzální, spolehlivá, pohodová motorka na denní ježdění

TDMko jsem vždycky chtěl a ikdyž jsem na ni před koupí nikdy neseděl, je přesně taková, jak jsem si představoval. Vzhledem k mým rozměrům ( 190cm, 120kg) taky na výběr moc nemám Není to žádný stíhač, ale dá se s ní jezdit svižně. Co ztrácí na max. výkonu, se dá dohnat na síle v nízkých otáčkách. Pro začátečníka (jako já), je výhoda, že se dá tahat za plyn beze strachu z nějakého vytrestání...Nemá žádnou konkrétní slabinu, vše sladěno k ideálnímu kompromisu motorky této kategorie.

klady: vzpřímený posed
lineární průběh výkonu
vzhledem ke kategorii stabilita v zatáčkách
lehce ovladatelná

zápory: dvouválec - chování v městském provozu
měkčí předek

Namontovány laďáky - chování v nízkých otáčkách ( courání v provozu ve městě) se neskutečně zlepšilo!

Tak holka už změnila majitele, kousek vedle do Vratimova. Během tří sezón hodnocení neměním, co jsem psal výše platí. Pohodový stroj na denní ježdění do práce i na delší cesty. Spolehlivá. Vždy jsem ji chtěl mít a byla taková jakou jsem si ji představoval. Nemá slabé stránky, velice povedený stroj, vše akorát.
Změna je život a já chci vyzkoušet 4-válec.Tak ať jezdí bez problémů jako jezdila mně a má taky stejnou péči.

Pája13
Pája13 napsal 14.01.10 v 21:30

No,je to krasavec.Ať šlape. Dávám ti 10 bodíků.

Akzoj
Akzoj napsal 10.01.10 v 10:36

Další téměř dokonalá motorka v Havířově, paráda. Pěkný kousek.

pretorian1
pretorian1 napsal 13.12.09 v 17:08

Fakt pěkná mašinka

Petr_TA
Petr_TA napsal 13.12.09 v 11:51

Moooc pěknámotka která si na nic nehraje
10b

stihll
stihll napsal 12.12.09 v 14:05

Mašinka super akorát nevím kde jsi vzal že je to 99?