Honda CB 750 (1976)

Vlastník Vítali
Vloženo 2.12.2009
Aktualizováno 7.1.2017

To je ta nejklasičtější klasika.Musel jsem si udělat tu radost.Je to vzpomínka na naše Japonský začátky ještě za bolševika se za to dal postavit barák

První dojmy - Jaképak první dojmy?Prostě klasika čtyřválec.Jednoduchej a proto na svou dobu dokonalej motor,nic navíc,nic nechybí,rám,vidle,kola motor,co byste víc chtěli?

Náhodou objevená v jednom motobazaru.Evidentně vůbec nevěděli,co prodávají.Motor trochu čůral pod hlavou,ale přepakoval jsem to.Je hlučnější,ale jede dobře,jen ty brzdy,holt jsme už dnes zvyklí na něco jiného.Ale na ty projížďky v létě,když je krásně to stačí Vážení kolegové,majitelé Foura,potřeboval bych použitelný výfukový ventil.Můžu koupit nový,ale není to zbytečné?Díky za pomoc12.12.2010 problémy vyřešeny,sezonu jsem odjezdil.Ventil jsem nakonec koupil nový a zabrousil všechna sedla a dal nový ventilový gufera,takže poho.Teď už je holka pod dekou a spinká. Sezona 2012: moc jsem toho zatím nenajezdil,šetřím jí,mám ještě jiné motorky,hlavně lítám na tom "kafáči" (je tu taky v profilu).Ale aspoň ten "Hájek" jsme odjeli,bylo to fajn weekendové svezení - viz 2x foto

brzda80
brzda80 napsal 26.11.13 v 19:48 10b.

Jednoduše nádhera. V těchto barvách nemá chybu. Taky bych ji bral do garáže.

ZRX
ZRX napsal 26.08.13 v 22:00 10b.

Tak to nemá chybu Jasných 10.b

Pjercak
Pjercak napsal 20.01.12 v 23:55

Fešanda jak svina /10

Oilman
Oilman napsal 12.12.10 v 11:34

Super klasika a navíc parádně udělaná.Kde jsou ty časy když jsem ji viděl jenom v Tuzexu. Za 10,víc bohužel nejde

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 09.12.10 v 13:47