Suzuki GSX 750 (1999)

Vlastník drobek.mch
Vloženo 29.11.2009
Aktualizováno 6.8.2014

Hodna holka, která umí i vystračit drápky. Můžu všem jedině doporučit

První dojmy - hned mi padla do ruky, byl jsem s ní střašně spokojený, jen gumy jsem měl ze začátku špatné, ale jak se řezula na pořádne gumy, tak to byla pradáda

Zatím ji mám jen chvíli, ale koupě mě vůbec nemrzí, jeto hodná holka, která umí i vystrčit drápky, ale ja nejsem žádný závodník. Můžu doporučit všem kteří začínají a chcou si užít i nějakou tu srandu.

O víkendu jsem pořídil plexi štítek a nejen, že to Zuzance sluší, ale i funguje, jen si musím dávat majzla, že jedu rychleji, než mám teď pocit.

Před týdnem jsem si vyzkoušel SV650s a utvrdil jsem se, že jsem pořídil dobře.

Za rok a půl máme s holkou nalítáno skoro 12tisíc, bez většiho problému, jen se jí nechtělo teď po zimě startovat :) a pořad jí miluju, sice by neškodilo pár koníků navíc, ale jinak pořád za 1.

Dneska (45581km tachometrových) přezuto na Continental ContiRoadAttack 2, masakr, sedí nádherně, ještě jsem zvědavý jak dlouho vydrží, zatím musím jedině doporučit.

Konečně vyměněna retězovka (tachometr 49750 Km), ještě jednou děkuji Nidecovi, za půjčení nytovačky, moje mi stále nedorazila :(.

Tak Continental ContiRoadAttack 2 zklamaly :( jsou už po smrti, vydželi jen cca 6700 km. zkusím asi BT023ky.

52185km Nasazena BT023 zadní BT023 tak uvidím.

Nalítal jsem na ni už přes 20000km bez většího problému.

Tak včera 5.8.2014 jsem se se Zuzkou rozloučil. Přeju novému majiteli tolik radosti, jako udělal mě.

siminkuv
siminkuv napsal 15.05.11 v 09:14

Opravdu mohu doporučit. Drobek mi motorku propůjčil na náš včerejší výlet, myslím si, že jsem na ní mohl nalítat tak přes dobrých 300km a musím opravdu jen pochválit, nejsem žádný závodník, ale musím říct, že i výkonostně je dostačující a dobře se ovládá. Sice koukám po jiné, ale toto mohu doporučit. Nové pneumatiky, které nasadil a jsou na jeho profilu prezentovány krásně seděly i na mokru. Posed byl docela v pohodě Takže moooooc díky kolego

-HARYS-
-HARYS- napsal 07.03.11 v 19:54

Pěkná Inazuma! 10b

Prim
Prim napsal 15.07.10 v 12:59

Hezka holka :) 10b pro kolegu

GSXJarda
GSXJarda napsal 27.01.10 v 13:39

užívej si ji ... je to mazel

HonzaGSX
HonzaGSX napsal 06.12.09 v 15:58