Honda CBR 1000RR Fireblade (2009)

Vlastník plisken
Vloženo 10.11.2009
Aktualizováno 28.3.2010

Tak je konecne doma.Vzdycky jsem ji chtel a ted... uz neni kam stoupat.Takze doufam ze me nezklame a bude takova jak cekam.

Teprve mi ji dovezli takze neni zadna zkusenost.Bude az na jare.Ale protoze musim neco napsat aby se mi motorka objevila v profilu tak snad jen... jsem zvedav na srovnani s moji predeslou suzuki gsx-r 1000.Vim ze kazda motorka je o necem jinem,ale repsolka bude jen na kratke vyjizdky a hlavne na okruh.Hlavne jsem zvedav na okruh kam s ni chci jezdit nejvic.Nechtel jsem verzi s c abs.Máme za sebou teprve první startování v garáži ale pocit je to pěkný.

Sphere
Sphere napsal 15.09.11 v 19:02

sny se mají plnit, mám to podobně Faryk je prostě Faryk! 10 b a hodně štěstí na okruzích

Skinner
Skinner napsal 18.04.10 v 21:53

Kámo,luxusní kousek,blbý je že pak už nic lepšího asi není.Každopádně tam mířím taky,třeba se jednou poštěstí a přikupím též.Měj se a bezpečný let samozřejmě za 10b.

Lucishek
Lucishek napsal 18.04.10 v 18:36

kráska za 10

hluska
hluska napsal 27.01.10 v 17:46

Moc pekna i kdyz GSX-R je GSX-R Taky jsem zvedavej na srovnani, doufam ze se nam o nej podelis

5252
5252 napsal 30.12.09 v 16:40

tak na tehle sem mel moznost se taky projet a kdyz sem vracel majiteli klicky třasla se mi ruka.mas superbike chlape tak vofafrně