Derbi Senda SM 50 (2004)

Vlastník Mifi
Vloženo 4.10.2009
Aktualizováno 8.10.2014

Co říct.. prostě Derbi senda SM 50. Dobře ovladatelný a lehký motárd.

První dojmy - Moje první moto s papíry. První kilometry na silnici a taky už sem si na ní bohužel prožil první pád. Na naučení je skvělá.

Se sendou jsem velice spokojen. Jezdí suprově téměř žádné problémy až na pár drobností. Náhradní díly se dají snadno sehnat. Přístup prodejců se mně velice líbil, stačí tam zavolat, a když to mají skladem ihned odešlou. Základní opravy nebo řekněme spíše úpravy zvládne každý, ale v jednoduchosti je krása.

Je otevřená takže maximální rychlost kolem 70Km/h. Lehce ovladatelná s velice dobrou akcelerací. Ideální do města a na kratší trasy.Po delší jízdě už není pohodlí zrovna ideální. A také motor už nestačí. občas by se hodil sedmý rychlostní stupeň :D

Co dodat je to lehké a snadno ovladatelné enduro, které je vhodné jak na sportovní jízdu, tak do terénu. Pro začátečníky výborné. Je to prostě motárd se vším všudy ;) Začátečníky určitě nadchne.

Rossic@
Rossic@ napsal 19.04.10 v 20:39

zdar diky za komentar , pekna senda davej bacha az budes strikat na cernou je nachylna na prach a spinu :) ale hned vypada lip cerna ;) mej se hodne zdaru

V.i.l.d.a.
V.i.l.d.a. napsal 20.02.10 v 18:17

pěkná hračka,ať slouží

KalTom
KalTom napsal 22.12.09 v 16:24

Taky sem takovu mejval, ale 2001 a připadá mě uplně stejná :D

Mifi
Mifi napsal 27.11.09 v 15:57

Ja je mel u znamyho na tom stroji

Rossic@
Rossic@ napsal 21.11.09 v 19:12

ohybat riditka ve sveraku neni chytryy