Yamaha TDM 850 (1998)

Vlastník Kóča.
Vloženo 3.10.2009
Aktualizováno 11.8.2014

Vymazlená leštěnka od staršího pána, který o ni evidentně pečoval s velkou láskou.

Motorka koupena od FIRMA:RV moto (Klabava) - Není co dodávat, mohu pouze chválit

Yamaha TDM 900: Jediný důvod byly omezené finance

První dojmy - Silná, výbušná, majestátní. Zamiloval jsem se.

Po výměně náplní, svíček a filtrů, seštelované karburátory a ventily.

V neuvěřitelně zachovalém stavu. Výfuky laser.

Zkušenosti prozatím žádné, velký respekt vhledem k velikosti motorky a mé maličkosti. Moc se těším až jí osedlám, prozatím mě čeká evidenčka a potom přihlášení.

ad:

tak prvních 200km je za mnou! Je to na mě velká potvora, ale jsem rád jak jsem zvolil. Touring zvýšený štítek odvádí dobrou práci a ten zátah odspodu. Bomba zvuk Laserů je prostě hudba pro uši.

ad1:

1600km a musim říct, že mi tahle motka dělá s každým svezením větší a větší radost. Doplnil jsem 12V zásuvku, navigace v pohodě udrží na přísavce na štítku, kufr pojme dvě helmy, nebo drobnosti, bundu a helmu. Spotřeba zatím na couračky kolem komína 5.8-6.2, delší trasy (200km) 5.5 l/100km aniž by byl znát styl jízdy, spíš se mi zdá že lochtání plynu kolem komína je horší než jí dát za uši na delší trase... pomalu, rychle nehrálo roli. Olej kontroluju neustále, naprosto žádný pokles. Spokojenost!

ad2:

Prodáno, nicméně pokud se to povede tak za pár let půjdu do 900TDM.
Absolutně žádné závady, prostě jsem jen jezdil a jezdil.
A ona jezdila fakt hodně dobře...

Adry
Adry napsal 31.10.09 v 18:02

Pěkná a v pěkné barvě nemá chybu dávám za 10b

Tommy.RC
Tommy.RC napsal 06.10.09 v 15:26

Hm pěkná pěkná taky jsem o ní uvažoval, ale pak vyhrálo pegaso.TDM by byl asi moc velkej voheň...

gerrik
gerrik napsal 03.10.09 v 21:31