Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník sinuet
Vloženo 13.9.2009
Aktualizováno 29.3.2016

Spolehlivá, pohodlná motorka s velkým dojezdem, s kterou se dá cestovat i brousit slidery.

První dojmy - Super záběr motoru, super brzdy a po Banditu mi přišel super podvozek. Co se týče podvozku tak doba je dnes už jinde, ale pořád žádná tragedie :-)

Při koupi (po prvním majiteli) najeto 19 000km nyní 42 000km. Jen běžný servis, svíčky, baterka, sada pneu Dunlop Qualifier (vydrží cca 9000km) a seřízení. Závady žádne. Důvod proč jsem si jí vybral je univerzálnost, pohodlí, tah v celém spektru otáček, výborné brzdy a taky se mi líbí ty kočičí oči. Spotřeba podle stylu jízdy, běžně kolem 5l, ale při jednom rychlém přesunu po dálnici (220km/h) to bylo i 10l . Bojím se, že jednou doslouží, protože takovýhle motorky se už nedělají, až na pár snímačů je to ještě taková stará mechanika.

Tak se stavem 50 200km a stále bez jediného problému prodána. Nakonec mě zlákal vyšší objem, tak snad nebudu litovat.

sinuet
sinuet napsal 23.12.15 v 23:05

Tak nakonec mě zlákal větší objem a prodávam nejkrasnější FZS 600 v ČR.

panda
panda napsal 11.12.09 v 13:07

jó pěknej záběr fazer se musí pokládat do zatáček to dá rozum,mě zaujala tvoje věta že se už nevyrábí a co si koupit až doslouží,tak to právě taky nevim mam svýho moc rád a přirostl mi k srdci,máme ho tady tří a všichni jsme do toho blázni.Dávam za 10

Zdenek.FZS600
Zdenek.FZS600 napsal 18.09.09 v 18:30

inazumaman
inazumaman napsal 14.09.09 v 16:05

Žuááá to je ale káára a červeno-černá,asi dovoz USA a ten pilot vypadá jak Rossi když ji valí pro housky

matisek
matisek napsal 14.09.09 v 00:37

Stručně a jednoduše vystihnuty popis Fazirka
Ale přesny