Ducati Streetfighter 1098/s (2009)

Vlastník Dulin
Vloženo 12.9.2009
Aktualizováno 2.8.2016

Je to motorka dělaná srdcem,takže to srdce má velké a silné a kdo ji osedlá tak tomu to srdce zlomí.Všem kdo ji vidí a slyší bere dech.

První dojmy - První jízda s ní byla za deště ,takže kontrola trakce a někoho silná modlitba mě zachránili od válení se po tom slizkém asfaltu,protože jsem zapomněl,že bez ABS se při dobržďování v malé rychlosti na páčku přední brzdy nesahá.

Teď už na suchu dokončuji zajíždění a úspěšně odolávám provokatérům na japoncích,kteří občas vedle mězrychlují s motorem vytočeným do bezvědomí a netuší jak lehce by si je dal můj SFdíky neskutečnému nástupu krouťáku na svačinu.

Jízdní vlastnosti ve vyšších rychlostech si nechám až do Brna.

Zatím všechno překonalo moje představy.

maree
maree napsal 05.01.13 v 22:38 10b.

SF je prostě vrchol. Jednoznačně nejlepší naháč ! Jasných 10b a doufám, že se potkáme !

Sadysta
Sadysta napsal 21.08.11 v 21:15

koukám že je tahle vlajková loď konečně u nás na severní točně - tak hodně km a jemnou pravačku 10b.

drippera
drippera napsal 30.05.11 v 21:56

...nezbývá než poděkovat a slibuju, že jí dám jen to nejlepší a že svou "vyměňovací" mánii na nějaký ten rok pozastavím !!! Tahle si to zaslouží.

zajda_sr50
zajda_sr50 napsal 28.05.11 v 07:46

jo jo, krasavice, občas tě vídávam jak jezdíš kolem, prostě luxusní kousek, za 10 ital je ital, my co je máme víme svoje (teda já mám bejby italka, ale i tak )

Suzu_Sv
Suzu_Sv napsal 27.05.11 v 23:45

no jasně, že potkal...minuli jsme se na kruháči v Ričmondě :)Ducna nejde přehlídnout tak zase na cestách ...