Yamaha YZF-R1 (2003)

Vlastník ZdenasR1
Vloženo 3.9.2009
Aktualizováno 21.9.2017

Yamaha R1 model 2003,je to slušná motorka,která se dá ještě využít,ale jinak ostrá a silná odspodu..mé úpravy:ladák,KN filtr a doplnky..

První dojmy - Slusna masina

Má R1 prošla v zime menší upravou..především nový sněhově bílý lak,poté úpravy vzhledového charakteru..motorku jsem celou rozdělal do šroubečku,kompletně vše vyčistil,překontroloval (přece jen už ma nějaký ten rok za sebou) a mohlo se jít na věc..
Kapotáž se donesla šikovnému lakyrníkovi a než jí dal bílý kabát,začlo se dělat na detailech..takže:nové miniblinkry+odpory,upravit držák spz,sundat veškeré stupačky a dát do zlatého komaxitu,poté ještě zastříkat lakem,aby vše dobře drželo..odstín jsem zvolil zlatý,ale v komaxit barvách není takový výběr,tak je barva tmavě zlatá a hozená do ní perlet..asi po třech týdnem,mi zavolali z lakovny,že je motorka nastříkaná..když jsem si pro kapoty přijel,říkal jsem si..jak to asi bude vypadat na moto..no nic,naložit a hura do dílny..řeknu vám,skladat všechny ty šroubečky do posledního detailu...no kdo to zkusil ví o čem mluvím,ale ja si to vyzkoušel dvakrát...ponevadž,jsem jí složil a pak se rozhodl koupit komplet sadu zlatych šroubku firmy ProBolt..docela drahá záležitost,ale stojí to za to,doporučuju..dodám fotky jakmile bude motka hotová i s polepama..a začlo finále...na moto se znovu davaly kapoty,osazené zlatými šroubky...na řidítka přišel karbon polep,zlata krytka na krk řízení..ještě přibude víčko brzd. a páčky,samozřejmně ve zlatém.. pak už se jen nasadily (zlaté) šrouby na rozetu..moto bylo hotové,dal jsem mu i nové obutí at nám to letos pořádně sedí.. Jinak nic nez Pirelli uz nechci videt!v techto dnech reším polepy,jen něco málo,které jsem si sám navrhnul a bíle proužky na kola..všem kdo přemýšlí o podobné upravě v takto malé míře jen doporučuji,cílem je zachovat funkčnost motorky,vylepšit vzhled a mit z té celé práce příjemny pocit,tak jako ho mám ted já!Užijte si letošní sezonu a všem mnoho štastných km na moto a hlavně bez nehod!!!

trigr
trigr napsal 03.11.11 v 20:41

Viděl jsem tvůj profil ještě, když jsem měl R1 a musím říct, že jsí jí pěkně vymazlil. Krasavice

Sphere
Sphere napsal 17.05.11 v 11:12

nádherná za 10

Hully
Hully napsal 17.04.11 v 20:47

ta bílá byl fakt dobrej tah, moc hezká

KarpyRossi
KarpyRossi napsal 13.04.11 v 15:34