Suzuki M1800 IntruderR (2007)

Vlastník jakub.knotek
Vloženo 10.8.2009
Aktualizováno 10.8.2009

M109boulevard v bílé perleti,čekal jsem na ni tři roky,je to nejkrásnější motorka v sérii

před touto motorkou jsem měl new kawasaki vn 900,pěkná motorka,trochu horší kvalita-myslím kvalita materialu jako je například výfuk,ale již tenkrat jsem koukal a snil po 1800 suze,nyní ji mám v garáži v bílé perleti a jsem ohromen,i když jsem popravdě čekal větší peklo,silnice to nikdy nebude,pro ty co chtějí maximum,jedině silnici a pro ty,co chtějí nejhezčí a největší cruiser s největší silou,nemužou zvolit jinak.po otevreni nadrze jsem se trochu zhrozil,nybrz tam mam jasny svár,ktery je videt,spotreba cca 5.5 az 8.5 litru,jízda se zadní gumou 240 je take trochu k zamysleni,nutno davat pozor,manipulace na míste tragicka,ale jak se rozjede,sedí lepe nezli kolo.
Vibrace maximalní,motor je dvouvalec 1800,není divu,převodovka.dvojka je šílená,pokažde přemyslim,jestli je vse o.k.,ale jiz jsem to cetl u jineho majitele 1800,takze to neresim.
velmi doporucuji.

Tomas75
Tomas75 napsal 11.04.11 v 15:03

JJJ a pošli na sklo nějaké fotky - po bílé bych se mohl utlouct to můžu

stanley
stanley napsal 11.11.10 v 20:44

nejlepší volba

Dan.Bed
Dan.Bed napsal 12.08.09 v 12:21

Kukam ze Peterka te smeruje spatne ten web uz nejak nejede. Takze http://www.m1800r.cz

Jinak - SUPR volba

Boža
Boža napsal 11.08.09 v 20:02

Tenhle Intruder je tornádo pohodu na cestách 10 bodů

Peterka72
Peterka72 napsal 11.08.09 v 05:51

Vítej do klubu , http://m1800r.czweb.org/ Je Fakt skvělá . Přeji mnoho štastných kilometrů . Máš to za deset .