Suzuki GSF 650 Bandit (2008)

Vlastník Pája13
Vloženo 9.8.2009
Aktualizováno 18.3.2014

Můj první čtyřválec.Zvykáme si na sebe.Ale zvykání jde poměrně dobře.Koupena po první garanční kontrole.

První dojmy - ...

Nová motorka je nová motorka.Je příjemná a hodná.
Mám ji teprve 14 dní,tak nemůžu nějak hodnotit.Ale po 500 km zatím velká spokojenost.
Původně jsem chtěl černou,ale ta modrá je taky úchvatná.Líbí se mi každým dnem víc a víc.
Po první sezoně velká spokojenost.
Motor je hodný,ale přistihl jsem se,že po montáži výfuku využívám více otáček motoru.Dřív se motor převaloval na 4000,teď se pohybuji v oblasti 7000.
Zatím jsem s výfukem moc nenajel,takže nevím,jak se toto podepíše na spotřebě.
Zdá se mi,že po montáži výfuku vznikla díra ve výkonu-úplně dole-z volnoběhu.Asi mne ještě nemine montáž KN filtr.
Ze sedla bolí celkem brzy zadek,no enduro bylo přecijen pohodlnější.No,snad je to o zvyku.Uvažuji o přešití sedla,jsou tady moc pěkné fota pro inspiraci.
Vyhřívané rukojeti jsou skvělá investice.Sice hrubší do ruky,ale to teplíčko je k nezaplacení.
Pod sedlem mám zásuvku na dobíjení telefonu,popřípadě napájení GPS.
V plánu mám ještě montáž ukazatele zařazeného rychlostního stupně.
Těším se na instalaci klínu a zadního blatníku-přes zimu.
Ve výrobě mám držák kufru a držák předního plexi.
Takže na jaře budu doufám řádně připraven na delší trasy.
16.9.2010
Tak pomalu doznívá další skvělá moto sezona.Sice počasí nic moc,ale i tak jsme si motorky užili ažaž.Letos ještě najet cca 350 km,udělat další garančku a pak už asi jen pitbike do sněhu.Bandit mne v ničem nezklamal,jen chybělo více času na vysněné Alpy.No,letos už asi ne,ale příští rok se tam určitě vydáme.650 je skvělá,ale pomalu se začínám dívat dál.Lákavý Bandit 1250,láká i CBR 600.Na to,že jsem rodilý endurář,tak mi cesta zavoněla a láká víc a víc.No,tak uvidíme co dál.Místo,abych stárnul a moudřel,tak mi začíná lézt rychlost pod kůži.Až se toho někdy sám zaleknu.

kunar
kunar napsal 29.10.16 v 09:14 10b.

Ve středu si jedu taky pro Banďoura...

Kerotal10
Kerotal10 napsal 05.02.15 v 15:54 10b.

Nádhera :)

-MARVIN-
-MARVIN- napsal 29.12.14 v 13:14 10b.

-MARVIN-
-MARVIN- napsal 29.12.14 v 13:14

Ten klín pod motorem... kde jsi ho sehnal?

Bosmi
Bosmi napsal 03.01.14 v 21:20 10b.

Krásne podrobená, 10b.