Kymco Quannon 125 (2007)

Vlastník Rozbiječ
Vloženo 6.8.2009
Aktualizováno 11.8.2009

Před rokem sem udělat chybu!!! Kdo nemusíte tak si toho křapa nepupujte fakt vyhozený peníze Kupte si zadší CBR- 125 a jeto 100x lepší a spolehlivější

Větší sračku motorku sem nevyděl mam na ní odježdeno 5500km a z tohopůl roku byla v opravně a zezačatku vždy po 14dnech volali z e servisu mame hotovo jezdIL SEM 14DNÍ A zase ZAVADA TAK ZAS SERVIS DO dnešního DNE NEVÍ CO S motorkou JE UŽ SE NA NÍ VystřIdalo X mechanIKŮ A NIC a proto chci aby mi vratili peníze

Haňula
Haňula napsal 08.10.11 v 17:13

Nejspíš si natrefil na špatný kus Nebo ses k ní choval jako prase, tak ti to vrátila
Quannona jsem si taky koupila a totální spokojenost Původní majitel na ní měl 9 000, já zatím 1 500 Motorka jede perfektně, bez závad... Prostě luxus
A kdo přirovnáváte Kymco k Číně, tak si rovnou pleskněte! Kymco je z Taiwanu a je to kvalitní značka

Dava_S
Dava_S napsal 31.07.10 v 12:31

Souhlasím s uživatelem Fujitsu, koupil jsem ju od něj a zatím žádný problém, je to super mašina a NENÍ TO ČÍNA JE TO TAIWAN A TO JE VELKEJ ROZDÍL, tahle značka jde především do německa a myslíte si, že němci by kupovali nějaký šmejdy ??? je to super motorka a když tady někdo napíše špatný hodnocení, ale neřekne v čem je přesně problém...quanoon aspoň vypadá jak motorka, zvuk je super a s motorem zatím nemám problém

Rylai
Rylai napsal 23.07.10 v 13:52

Radime, každá čína, nebo taiwan říká že má licenci od Hondy...Když už tak tam aspoň ten šestej kvalt mohli dát :D

Fujitsu
Fujitsu napsal 29.03.10 v 19:44

Já sem sní spokojený ikdyž ji chci prodat, protože chci něco silnějšího. A vy si pleštěte! Není to žádná Čína volové to má do ní daleko.Je to Taiwan a ten je daleko dál navíc fungujou od roku 67 a dodávají motory do skutru hondě protože jsou jejich společnost! Chytls hodl špatný motor to se může stát u hondy yamahy suzuki kawy i aprilie. Měli ti poslat uplně nový a bylo by to v klidu. Podlmě až na mekčí zadní centrál je to zlaty stroj!

martin1986
martin1986 napsal 19.03.10 v 08:59

já mám číňana Yuki 125RS a mám tam skoro 15táců a bez problémů. hold špatnej kus