KTM 690 Supermoto (2009)

Vlastník cibulin
Vloženo 31.7.2009
Aktualizováno 19.1.2011

Nejlepsi motorka, jakou jsem kdy mel. Dokaze nadherne pobavit, na delsi cestovani to sice neni,ale okolni projizdky po okreskach je to idealni stroj.

Motor LC4 nema chybu. Jde krasne odspodu,i na 3.rychlostni stupen jde na zadni.Zkratka ktm.Motorka je osazena nejsilnejsim jednovalcem na svete - LC4 s vykonem 47 kW. Drive jsem premyslel jeste o Yamaze XT660,ale nakonec zvitezila rakouska znacka ktm. Myslim, ze pravem. Neni co resit - rozsiril jsem rodinu ktm.

jahan
jahan napsal 15.11.15 v 16:48 10b.

Ahoj, prosim te, jak ti muze jit na trojku na zadni? Mne jde akorat na jednicku a musim ji pomoct spojkou. Kdyz se to povede, tak pak radim dal, ale za jizdy na trojku ani omylem. Leda ze by se dala vetsi rozeta a mensi pastorek. Jak to je teda?)

Petraszx9r
Petraszx9r napsal 10.08.15 v 11:42 10b.

Ahoj cibuline mám stejnou ktmku ale přestaly mě ukazovat budíky a sháním někoho se stejnou moto kdo by skusil jestli je spatnej budík nebo je chyba někde jinde byl bys ochotnej skusit napojit můj budík na tvou mašu jestli ukazuje nebo ne moc děkuju za odpovědˇ

cibulin
cibulin napsal 14.10.09 v 17:55

cauky, na vyjizdku bych nekam jel, ale v tomhle pocasi nic moc Ale zkusime neco vymyslet, kdyz ne ted, tak na jare urcite

Mr.Klon
Mr.Klon napsal 10.10.09 v 13:30

Čau, pěkná Koukám foceno na novým hradci někde poblíž hvězdárny? Mohli bysme dát někdy vyjížďku

Hošíček
Hošíček napsal 02.09.09 v 12:57