Honda CBF 600S (2008)

Vlastník hafi
Vloženo 26.7.2009
Aktualizováno 1.8.2009

Dloho jsem vybiral co si ve svych 25 letech koupit a nakonec jsem vybral cbf600s. Nechtel jsem zadnej supersport, ale pohodovou motorku na kterou budu moct nalozit spoustu veci a pohodlne se vydat na delsi trip

jako mladej burt jsem jezdil na nejakych padinach, neco odjezdil na 125kach a 250kach . V 21ti jsem zdedil po dedovi temer noveho skutra na kterem jsem jezdil asi ctyri roky. Ted v 25ti mi hrablo a rekl jsem si, ze si uz konecne koupim vetsi stroj. Na slabsich kubaturach jsem mel najezdeno neco pres 50 tisic km (na skutru jsem za ctyri roky najel 27 tisic km )) a tak logicka volba byla nejaka 6tistovka. Nejdriv jsem premyslel nad necim ojetym a pak se ukazalo, ze mi muj kamarad muze prodat uplne novou masinu za nakupni cenu a tak jsem nevahal. Rozhodoval jsem se mezi hornetem,cbf600s a cbf500. Ta petistovka mela stejnej vykon jako motorka v autoskole(honda ntv 650), takze tu jsem zamitnul hned. Hornet se mi libil co se tyce technickych parametru, ale na plne care vytezilo cbfko sestka. Ma velky predni stit, je pohodlna pro dva lidi a diky vetsim rozmerum (oproti hornetovi) se na ni da nalozit dost kramu pro delsi cesty. Prvni cesta po zakoupeni byla takova divocejsi na vlastni kuzi jsem zjistil rozdil mezi strikackou a motorkou kojenou karburatorem. Prvnich tisic km jsem prezil bez nehody, motorku jsem zajel tak jak jsem mel a po prvni servisni kontrole, vymene oleje a filtru bylo na case dat ji co proto. Par tripu po okreskach, par zatacek na dvojku pri 10 tisicich otackach a v tu ranu mam na tachometru 5 tisic km )) Ukazalo se, ze volba motorky byla spravna.

GwenS
GwenS napsal 05.08.09 v 14:52

milhauz11
milhauz11 napsal 28.07.09 v 13:07

Pekny kousek,at dlouho slouží. Tak se mi zdá že tento stroj od nekud znám.

hafi
hafi napsal 26.07.09 v 21:21

diky hosi, byla to dobra koupe

MaJkY1
MaJkY1 napsal 26.07.09 v 18:31

pěkný at slouží jasnych 10b.

Milos125
Milos125 napsal 26.07.09 v 17:18

Pěkný stroj! Hodně šťastných kilometrů bez nehod!