Yamaha XT 600 E (2003)

Vlastník Thecuo
Vloženo 17.7.2009
Aktualizováno 17.7.2009

Yamaha XT 600 E, bezproblémová a opravdu věrná kamarádka, která je naprostý univerzál s tím rozdílem že si opravdu užijete vše co na ní provádíte ať už v terénu, ve mestě,nebo někde na uzavřené asfaltové ploše...

Mám jí od svých 18 let, někdo tvrdí že je to motrka na ryby, což je taky možné využítí .)) Ale má mnohem větší potenciál než si vetšina maistrovaných mladíků myslí .)))

Začnu zápory,tedy alespoň pro mě: vyšší hmotnost terenu, příliš měkký seriový podvozek, při rychlosti 140+ se na obutí E09 lehce vlní.

Teď ke kládné stránce: úžasná spolehlivost, technická jednoduchost, po drobných úpravách naprosto vyhovující univerzál .)

Mám na ní najeto cca 33 000 km a opravdu svižných, na obutí Mitas E-09 je v terénu naprosto suverenní a kdo nemá potřebu překonávat gravitaci 5ti metrovými skoky do vzduchu, tak s ní bude maximálně spokojený, i proto že jedinné co musíte dělat je mazat řetěz, po 10 000 km vyměnit olej a tankovat .)))

Koprto
Koprto napsal 29.01.11 v 13:10

Asfaltomrdal

honda.rr.cenda
honda.rr.cenda napsal 14.10.09 v 22:29

hm 10

Hošíček
Hošíček napsal 12.08.09 v 06:43

Dobrá motorka, dobrej jezdec a dobrý názory kolik ti to hodilo na zadním kole všechny ty úpravy? Olej měníš po deseti nebo ho tam naliješ dřív? :)

AldaP
AldaP napsal 27.07.09 v 16:30

Dobře, ty

mafu
mafu napsal 18.07.09 v 11:43

souhlas se vším co píšeš, opravdu se s ní dá užít hodně zábavy. Dobrý fotky