BMW F 650 ST (1996)

Vlastník hemy
Vloženo 14.7.2009
Aktualizováno 3.3.2012

Vloženo: 30.07.2009, Uskutečněno: 30.07.2009, Zhlédnuto: 13x

Tak mám za sebou prvních 1000 km bez sebemenších potížích.Dnes už mám vyměněnou i registrační značku,takže už je báwo celé moje :).Zatím sem jen nechal vyměnit gufera ve předních vidlicích a vyměnit olej+filtr, jelikož sem se od předchozího majitele nedověděl kdy bylo naposledy měněno.Moto sem měl v servizu kousek od Přelouče a musím uznat že práce byla odborně udělaná,majitel byl ochotný a poradil se vším co jsem potřeboval viz.nalezení čísla motoru,což byl docela heroický výkon.Tak snad se naskytne možnost náké delší vyjíždky nebo když to čas a financ dovolej tak i ňáká ta dovolenka,zatím jen po čechách.

• Tak konečně dorazily objednané držáky na kufry,tak sem se pustil do práce,montáž v poho jen tři šrouby na každé straně,kufry maj 21 litrů mě to stačí nelíbí se my na těhto motkách velké,teda pokud nejsou hliníkové,ale to

Vloženo: 28.11.2009
    Uskutečněno: 28.11.2009
  • Zřejmě poslední letošní vejlet s bratrem,počásko pěkné byli sme na Ždárskejch vrchách,už aby ta zima skončila zatím dokoupím pár doplňků nové kufry ten hlavní už mám :-) a držáky bočních + boční kufry,hegeš tašky (boční

Vloženo: 17.11.2009
    Uskutečněno: 14.11.2009
  • Tak sme s kolegy zasejc vyjeli na vejlet směr jižní čechy na Staňkov.Účinkující byli Honda Transalp.Yamaha XJR1300 a moje Báwo.Cesta super vyrazily sme v dopoledne v 11:00 směr Světlá n.s. dál Humpolec ,Pelhřimov,Jindřic

Vloženo: 31.08.2009
    Uskutečněno: 27.08.2009