BMW F 650 ST (1996)

Vlastník hemy
Vloženo 14.7.2009
Aktualizováno 3.3.2012

Vloženo: 31.08.2009, Uskutečněno: 27.08.2009, Zhlédnuto: 13x

Tak sme s kolegy zasejc vyjeli na vejlet směr jižní čechy na Staňkov.Účinkující byli Honda Transalp.Yamaha XJR1300 a moje Báwo.Cesta super vyrazily sme v dopoledne v 11:00 směr Světlá n.s. dál Humpolec ,Pelhřimov,Jindřichův hradec,Třeboň cirka 120km.Kemp už byl skor opuštěný no prázdniny sou pryč tak sme dlouho nečuměli a jeli sme zpět do Jindřicháče aby se nejelo stejnou cestou tak sme jeli na Tábor,Vlašim atd.najeli sme celkem 300km.Parta byla dobrá tak doufám že eště ňákej ten vejletík stihnem.

• Tak konečně dorazily objednané držáky na kufry,tak sem se pustil do práce,montáž v poho jen tři šrouby na každé straně,kufry maj 21 litrů mě to stačí nelíbí se my na těhto motkách velké,teda pokud nejsou hliníkové,ale to

Vloženo: 28.11.2009
    Uskutečněno: 28.11.2009
  • Zřejmě poslední letošní vejlet s bratrem,počásko pěkné byli sme na Ždárskejch vrchách,už aby ta zima skončila zatím dokoupím pár doplňků nové kufry ten hlavní už mám :-) a držáky bočních + boční kufry,hegeš tašky (boční

Vloženo: 17.11.2009
    Uskutečněno: 14.11.2009
  • Tak hned po návratu z Pálavy sem vyrazil solo na menší výlet na Slapy do kempu Skalice.Byla tam na dovolenke drahá polovička tak sem je zajel navštívit.Cesta opět v poho jen na pár drobných blouděních po těch malejch ces

Typ: Dovolená
    Vloženo: 19.08.2009