Honda Zoomer (2004)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 145 záznamů

Sekiš
Sekiš napsal 31.08.09 v 07:37

tak ted mám fakt smíšený pocity,takový křiženeček skůtra,kočárku,triumpha a silničky každopádně to jezdí!A to se počitá!Že jsem tě nikde nepotkal, přez havr jezdím často.10b

Mexican91
Mexican91 napsal 30.08.09 v 21:56

Tak tohle je krutý povoz nejsem sice skůtrař ale tohle mě dostalo bydlet blíž, klidně se za tebou budu jezdit otáčet častějc

CSholka napsal 29.08.09 v 21:19

To řidičce lichotí.

-Jandys-
-Jandys- napsal 29.08.09 v 20:05

Zajimavé vozítko a k tomu krásná řidička za kterýma se určitě každý otočí

PAJA-CBR

Dopr.. co to k sakru je?? tohle lešení je u mě za 10

CSholka napsal 19.08.09 v 13:12

aikon1: vzkaz

aikon1 napsal 19.08.09 v 07:58

R1 mám už přes rok a zatím je to hodná holka - přečti si popisek, co mám v profilu a snad ti to o mých myšlenkových pochodech za řidítky něco málo vypoví... Doplňky vzpomínám z toho důvodu, že poměr cena, výkon a výbava(doplňky) na moto byly také nezanedbatelnou položkou... A to je celkem pádný argument, když se rozhoduješ pro koupi, ať už je to u RRa, Ninji nebo R1ky. Proč kupovat komplet výfukový systém Akrapovič, který stojí přes 50 tis., když ho můžu koupit s motorkou, a tak je to třeba i s tlumičem řízení, K/Nkem, přepákováním atd., atd. Ano, to byl také důvod, proč jsem zvolil zrovna tu, která je v profilu. Fotka s Hondama, že byla škaredá? To nemyslíš vážně - luxusní, jen ty oči tam moc vidět nebyly, no... A v kombi už tam jednu máš, ne? :)))

CSholka napsal 18.08.09 v 19:15

Jakým doplňkům prosím tě? Říkám, pěkná motorka, asi se i pěkně chová, jen ji musí sedlat někdo, kdo má v hlavě víc než "jééé, to pojede rychle". Nevím, jak na tom je rozumově člověk ve 23 letech, co si koupí takové žihadlo. Hondy nevrátím, byla to škaredá fotka (ne, že by tato byla o něco lepší), a neštvi mě, nebo si tam dám fotku kompletně v kombinéze a s helmou. Jinak proti yamaze nic nemám, dělala jsem na jedné autoškolu. :)

aikon1 napsal 18.08.09 v 19:04

- taky názor, díky! Já jí koupil kvůli vlastnostem, doplňkům atd., takže ať už se traduje, co se traduje - dělám si vždy názor vlastní, a proto jsem si jí koupil... Vrať sem hondy, ale budeme jim říkat yamahy, co ty na to? :)))

CSholka napsal 18.08.09 v 17:27

Pche, mě nějaká tvoje YZF-R1 nebere. Je to pěkný stroj, ale na mě moc tuctový. Nechápu, jak všechny pipky šílí po těch sporťácích.

aikon1 napsal 18.08.09 v 17:22

Hondy? Tak těch bych se ani nedotknul... Proč to nejsou Yamahy?

CSholka napsal 18.08.09 v 17:12

aikon1: Taky jsem se nedávno dívala na světla na Triumphu a musím uznat, že... ty moje jsou hezčí. Né, já mám zálusk na jiné motorky, třeba taková Ducati Monster nebo podobný zvěrstvo, ale moje choutky se každým týdnem mění, tak jsem zvědavá, co si nakonec pořídím. K té fotce, no, plánuju ji změnit, taky si myslím, že víc chlapů čumí na moje "Hondy".

aikon1 napsal 18.08.09 v 16:16

No vypadá to fakt zajímavě, ale chválím - nebojíš se toho a potrpíš li si na originalitu, tak už výraz předních světel napovídá, že další motorka bude Triumph, ne? :)) P.S. Zjímalo by mě, kolik chlapů se ti dívá na té úvodní fotce do očí

CSholka napsal 17.08.09 v 13:51

Woozie02: Jo, dostane se fakt všude, přežil výlety do hor a často ho vláčím po lesních a polních cestičkách, bláto ve výši nohou... a ještě mě ani jednou neshodil a to jsem už tolikrát byla smířená, že padám, tolikrát mi podjelo kolo na štěrku a on se vždycky ještě na poslední chvíli zvedl a dělal jako že nic. Cena je trochu jinde, ale myslím, že kvalitě odpovídá a aspoň ho nemá moc lidí...

Woozie02
Woozie02 napsal 17.08.09 v 13:32

Jazdil som na tom v Holandsku. Fakt super kúsok. Vyšlo to aj tam, kde sa moja Senda bojí len pozrieť A hlavne tá spotreba Cena je síce niekde inde, ale čínske skútre ti rozhodne nemôžu ponúknuť takú odolnosť, spotrebu a spoľahlivosť ako tento malý E.T.

wsbk
wsbk napsal 16.08.09 v 10:41

masakr, 10 bodů

Tmontana
Tmontana napsal 15.08.09 v 22:46

našlapaný vzhled

Charlie585
Charlie585 napsal 14.08.09 v 22:33

já moc skútry nemusim ale toto vypadá zběsile jinak radši jednu hondu než 3 Yuki

bandit12
bandit12 napsal 08.08.09 v 13:58

CSholka napsal 28.07.09 v 20:40

A co když jde někomu o kvalitu, vzhled a požitek z jízdy a ne o cenu? Nechci přibližovadlo, chci hezkou originální a spolehlivou (což Honda určitě je) motorku na hraní. Navíc nesnáším vzhled klasických čínských skútrů, Zoomer je prostě něco víc. Je to závislost, sběratelský kousek, po netu jsou desítky stránek jen o tomto jediném skútru, desítky srazů. Teda všichni nadšenci jedině mimo ČR, protože tady se asi fakt kouká jen na cenu a ostatní jde stranou.

Daelimek
Daelimek napsal 28.07.09 v 17:55

No abych pravdu řekl, tak za cenu, za kterou se tento stroj prodává prakticky nic nenabízí, opravdu si myslím, že je lepší koupit 3x Yuki Speedy a mít je na rozbití, než za stejnou cenu tento jeden Zoomer..sorry, ale dávám palec

Trotl
Trotl napsal 11.07.09 v 23:43

Ta dvě světla vpředu mi připomínají sovětské lokomotivy.

Předchozí
1 2 3