Suzuki B-King (2008)

Vlastník šajty
Vloženo 6.7.2009
Aktualizováno 13.2.2015

Docela zánovní stroj,zatím mám najeto asi 1500km,celkem 9000km.Chtěl jsem velkého naháče a dočkal jsem se.

První dojmy - Skvělá lokomotiva, parádní podvozek, brzdy, řízení, posed pro malinko menší,než jsem já,ale dá se to přežít. Hlavně je to suzuki:)

Vypadá velká,ale není.

Vypadá neohrabaně,ale není.

Vypadá,že nebrzdí,ale brzdí.

Vypadá,že žere i trávu kolem cesty,ale 6ky žerou více.

Vypadá,že neumí nakopat prdel sportům,ale umí:)

Není to sice nejlepší moto na trhu,ale mi se líbí.A komu ne,tak ať se nediví až ho v nějakém vinglu předjede na koleno tenhle Batmobil:)

Už má i laďák!!! A je ho sakramentsky slyšet.

Tak a King šel do světa,najeto 6000km. A verdikt? Není špatný,ale ta váha je znát a to nejsem drobek(197cm,115kg).Soudruzi u Suzuki mohli myslet taky na vyšší evropany.Vzhledově je to mazec,ale zůstal jsem nakonec věrný své stařence GSXR 1000 K1.

honza750
honza750 napsal 06.10.11 v 15:29

Malá ale hodně dravá motorka...10b

vec
vec napsal 07.09.10 v 08:54

Konečně jsem okusil sílu KINGA a je to masakr. Není lepší volby. Takže jasných 10

Kujavan
Kujavan napsal 13.03.10 v 12:20

Nádhera

tomgs
tomgs napsal 10.02.10 v 13:53

laďák potvrzuji slyšl jsem na vlastní uši a ostatní viděl na vlastní oči,...od té doby je B-king mým snem,...tenhle stroj je prostě mazec! už jen proto že ho jen tak někdo nemá,..R1,R6, cbr tu jezdí hrozné spousty ale tohle je něco jinýho! 10B

Forty
Forty napsal 11.10.09 v 00:34

parádní kousek ! nemáš někde na youtube nahranej zvuk?? ten laďák vypadá mazecoidně...