Kentoya Lens 125 (2007)

Vlastník Shopi92
Vloženo 3.7.2009
Aktualizováno 14.10.2010

Vloženo: 17.11.2009, Uskutečněno: 27.09.2009, Zhlédnuto: 5x

Byl jeden z posledních teplých a suchych zařiovích dnů a mi si řekli že toho se prostě musí využít,opět sraz na lyský benzínce odtud do nymburka na benzinu a začlo rozhodovaní kam pojedem tak sme si řekli že naberem všichni plnou a pojedem za nosem... vyjeli sme smer Poděbrady a před Kolínem sme to řízli směr Jičín jeli sme tak 20 minut po ňáky rychlostni silnici a pak sme si dali pauzičku na jedné z benzinek která byla při cestě,usoudili jsme že ta rychlostní silnice na naše stroje moc neni a že pojedem aspoň přes vesničky ať si to užijem...
Tak po 15 minutach cesty sme si vsimli ukazatelů na Dětěnice tak sme si řekli proč se nepodivat třeba tam,bohužel tak středověká hospoda která tam je tak byla plná a tak sme frčeli dál když v tom nás zastavil název jedné malinké vesničky Kozodírky je vydět že v nás jsou ještě puberťáci a tak největší zážitek z vyjížky byla práve tato vesnička...pak jsme ňák zahodně asi po pul hodine jizdy dojeli do mlady boleslavi,najdeli jsme se v mekovi a uz sme jeli po dalsici do benatek a pak rychle do lysi protože uz se začinalo stmívat.
Na to že to měla být vyjíždka jen tak ze srandy to byla největší naše vyjíždka za sezonu po dojetí domu sem měl na tahometru o 260 km vic než když sem vyjížděl..

• Kokořín

Opět nás nebavilo jezdit po okolí Lysí a řekli sme si co neudělat ňákou delší vyjíždku draci?ja první návrh padl Kokořín. Zadali sme jméno do GPSky a vyrazili směr Kokořín,tentokrat sme byli tři ja na lensikovi Kouba na

Vloženo: 17.11.2009
    Uskutečněno: 05.09.2009
  • Mácháč...

Jednoho krasnýho dne sme se s Koubou rozhodli že dost bylo jezdění po okolí a že vyrazíme někam dál. Jako každý náš výjez i tento záčínal v Lysí nad Labem na benzince,nabrali sme každej jednu spolujezdkyni a vyrazili sm

Vloženo: 17.11.2009
    Uskutečněno: 26.08.2009