TMEC Betka (2005)

Vlastník kabl
Vloženo 24.6.2009
Aktualizováno 20.2.2013

Betka 50Q idealni motorka na dojizdeni do skoly nebo do prace.

První dojmy - Pekelny stroj ktery ma peknej zvuk na svuj obsah.

Betku jsem koupil v rijnu 2007 mam na ni najeto pres 7000 km bez velkych zavad. V prubehu jezdeni se uvolnuji sroubky ale to dotahnu a jede se dal, na to ze je to made in china tak je to dobra motorka. Spotreba 1.5-2L a maximalne jsem sni jel 85 km/h. Kdyz si vezmete ze ted ju koupite za neakych 16 tisic tak za ty prachy je to slusnej stroj, ja na ni nedam dopustit.
Ted jsem ju celou rozebral do posledniho sroubku abych mohl vsechno zkontrolovat...pripadne zavady opravit jako spatny chrom, lak, sroubky, filtr, pal. kohoutek a dalsi drobnosti.
Uz se tesim na dalsi sezonu...nemuzu se dockat az zas se na ni budu prohanet :o)
Dnes 9.11.2011 mam najeto 13 500 km a bez velkych zavad...

jatyn napsal 14.04.14 v 18:08

Ahoj ,chtěl jsem se tě zeptat jak se ti podařilo vložit do těch zadních tlumičů ty matice, které to super zvedly. Nemůžu jet ve dvou, prodírá mi to káble od elektriky. Díky za radu. MARTIN

jatyn napsal 14.04.14 v 18:07

jatyn napsal 14.04.14 v 18:06

jatyn napsal 14.04.14 v 18:04

kabl
kabl napsal 01.10.09 v 13:13

joo sam bych to nerekl lepe , je to paradni stroj za malo penez