Honda CBR 125R (2004)

Vlastník Emczin
Vloženo 14.6.2009
Aktualizováno 13.11.2011

Vloženo: 17.06.2009, Uskutečněno: 17.06.2009, Stav tachometru: 13434 km, Zhlédnuto: 3x

Nevím proč, ale napadlo mě, že se kouknu, jak se sundavají budíky, abych pak věděl jak změnit podsvícení, a zároveň zkusit slepit horní černej plast. Tak jsem to všechno sundal a překvapilo mě, kolik je toho popraskanýho, každý třetí úchyt šroubku byl aspoň prasklej... ale ono se není moc čeho divit, když to předchozí majitel dvakrát položil... tak jsem většinu slepoval vteřinovym lepidlem a od toho mám teď pěkně velký černý fleky na palci a prostředníčku... Taky jsem se řízl, když jsem rozpojoval konektory, a pak jsem ještě nešikovně povoloval blinkr, že jsem si urval kus kůže nahoře na palci.. to bylo krve.. ale už dost o mí šikovnosti :) Když jsem to všechno rozebral, tak najednou koukám, že mám na zemi ňák hodně šroubků, sice jsem věděl kam co patří, ale stejně, kdyby přišel taťka a viděl to, asi by mě nepochválil :) Nakonec jsem to ňák smontoval, sice jsem provlíkl jinudy bovden u tachometru, ale včas jsem si všimnul a stihl to ještě předělat. No a ten černej plast jak jsem ho dotáhnul, tak stejně prasknul, takže jsem se akorát tak zmrzačil, ale pro mě dobrá zkušenost :)

• Prodej

Tak motorka dne 2.4.2011 prodána :) Bude se mi stýskat, dlouho na ní budu vzpomínat (rozuměj do doby než si pořídím yamahu R6 :) ).

Typ: Prodej
    Vloženo: 03.04.2011
    Uskutečněno: 02.04.2011
    Tachometr: 20000km
  • Vejfuck

Dneska jsem vyleštil stávající a koupil za více než slušný prachy Giannelli laďák, má sice několik šrámů, ale za ty prachy nešlo odolat :)

Typ: Oprava
    Vloženo: 20.07.2010