Honda CBF 125 (2009)

Vlastník Kaiser99
Vloženo 11.6.2009
Aktualizováno 30.8.2011

Super motorka, neznám pro začátek lepší, je spolehlivá,drží, a holkám se líbí :)

Musim říct, že mě tahle motorka překvapila, náklady na koupi nejsou zas až tak hrozný..

já sem jí koupil za 58900,-

a musim říct že cena super, a kvalita ještě lepší :

krásný odpružení

nádhernej design

sedí jako přibitá

jede až 110 km/h

výborná pro začátečníky

ale mrzí mě její nezávodní vzhled. ale co nadělám závodník nejsem :D

Tak máme za sebou asi 1200KM nalítáno, motorečka zatím nevykazuje větší problémy, jen trošku zlobí převodovka, a vyskakuje pátej kvaltík, to bude asi tim že tam ta pětka moc néjni, a když jo tak na dlouhý trasy. Jinak na motorečce se ukazuje velikananánskej a přitom malinkatej problém, když se vám za jízdy stočí zrcátko k tělu, a vidíte úplný kulový, jen svou kombinézu... tak to nejni třikrát příjemný. Jinak se holčina překvapivě pohodlně projevila na mojí první delší trase Praha-Písek, cca 110KM po rychlostce, takže frčák jako blázen, moc nepapkala, a vytáhli sme spolu kolem 110km/h takže výsledek... spokojenost

Jo a teď budu dodělávat upgrady.

Kufry+plotna+nosič

Výfuk LeoVince

Spojler pod motor

Foto dodám
Tak kufříka tam mam origoš od hondy, a nemůžu si stěžovat je psanej na 3 kg ale uveze i 4,5 muhehe né je to fakt paráda když máte kam hodit baťůžek na cestě do školy

Bohužel už spolu nejsme, nicméně to bylo pěkný partnerství bez větších hádek a potíží. Co se týče mě nerozcházel bych se... ale ve všem zlém je něco dobré. za chvilku mi bude 18 a už si šetřím na CBR 600 RR nebo na CBR 900 RR Fireblade. ale... musím ještě sepsat klady a zápory a nabrat plno zkušeností než do něčeho skočím po hlavě, tak mi držte palce ať se rozhodnu správně, klidně mi pište do zpráv vaše zkušenosti, budu jedině rád. Díky moc a zatim ahoj !.

jiri.nikl
jiri.nikl napsal 18.01.12 v 23:52

1O b za pěknou mášu a za to že jsi to vzal za správný konec a začínáš jak se patří od spodu
užívej si to chlape,nám se o něčem takovým ani nesnilo

TVGSXR
TVGSXR napsal 06.09.11 v 10:26

pěkná mašina na začátek..Ať slouží a časem můžeš přesedlat na fároše..

baruš20
baruš20 napsal 05.09.11 v 15:23

Holkám se líbí... tos rozsekal
Desítku kluku

BorisVTR
BorisVTR napsal 02.09.11 v 18:41

Na začatek paradni bike.Ať dobře slouži a dela ti jenom radost.Davam 10 bodu

cat-nikita
cat-nikita napsal 29.08.11 v 11:08

Nezávodní vzhled? Neřekla bych, v 17ti co si přát víc, já v těch letech jezdila jen na kole a na koni