Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2001)

Vlastník cvrky
Vloženo 8.6.2009
Aktualizováno 18.2.2011

Busa ročník 01,úpravy zatím jen racing plexi a výfuky RP,měl jsem už hodně motorek a musím říct,že tahle umí hodně dobře mást svou rychlost,jedete si pohodičku a při pohledu na budíky zjistíte,že to moc pohodička není :o)

Mám jí od podzimu,zatím jsem na ní nalítal 3500km,takže nějaký zkušenosti už jsou.Chtěl jsem jí sem už dát dřív,ale čekal jsem na výfuky,původně jsem měl vybraný IXILI,ale nakonec to nedopadlo,nějaký problémy s dodáním,tak jsem oslovil RP,že chci výfuky kratší než se dělají standartně,vyšli mi vstříct a dýlka se smrskla ze 470mm na 350mm,zvuk mají parádní,překvapivě nestřílí,asi že tam zůstali katíky ve svodech,pocitově jde motorka líp do toček,ale myslím že to bude jen pocit z toho zvuku.Dolazení zatím neplánuju,myslím že výkonu má už tak dost,možná pozdějc.Plexi jsem koupil racingový,jako ochrana moc oproti origu nefunguje,ale aspon vidim na budíky,s origem jsem viděl jen půlku.Co budu řešit v dohledný době jsou brzdy,to je fakt slabota,jak budou korunky tak chci koupit radiální pumpu a pancéře,pak dopíšu jaká je změna.Motorka je sice těžší,ale o to víc stabilní,s přehazováním v zatáčkách nemám problémy,podvozek je tak akorát na naše silnice,nic ultra tvrdýho ani vyměklina.Motor jde jak pila,kdykoliv tam máte přesně tolik výkonu kolik chcete.Gumy jezdím Pirelli Diablo,jak budou ubejvat nevím,na to jsem najel zatím málo,každopádně drží skvěle.Jezdím na ní i ve dvou a zatím si přítelkyně nestěžovala na nepohodlí,motorce je to evidentně jedno,jestli veze jednoho nebo dva.Je to už můj 11 japonec a musím říct,že naprosto skvělej,vřele doporučuju jak na cesty tak na adrenalinový dejchánky :o)))

Tak už ji nemám,je jí škoda,ale nahradil jí Bandit 1200 a to je taky výborný svezení :o)

SLUGI
SLUGI napsal 18.02.11 v 15:02

... koukám že zvolils opačnej postup než já, já šel z B12 do B13
... takže BANDIT PIČO

cvrky
cvrky napsal 18.02.11 v 13:33

jo jo,to bylo v Přešťovicích,jinak díky za hodnocení,to potěší,ale už jsem jí prodal,nahradil jí Banďák a ten mi už zůstane,za ty peníze nic lepšího nekoupíte,to mi věřte Bandit Pičo

Kali-b
Kali-b napsal 01.02.11 v 21:13

To je focený na letišti v Přešťovicích, že jo? Jen šťastné návraty a radost za řidítky!

MilanBlack
MilanBlack napsal 21.11.10 v 17:55