Kawasaki GPZ 500 (1997)

Vlastník enusim2
Vloženo 22.5.2009
Aktualizováno 16.4.2013

Prodáno.Je živá, lehká,jak na sportík tak cestu, dobře se ovládá. Má nějaký ten šrám za sebou. Naprosto nezáludná a hodná motorka. 25.4.2010 prodáno DÁL

První dojmy - Lehká, výkonná pětistovka.

Lehká,

výkonná pětistovka.

Má 44kw (60 koníků).

Nádrž na 18l naturalu 95.

Váží 177 kg (suchá).

4T, 2 válec - olej 10w40 3,4l

6 stupňů v převodovce.

2 kotouče v předu, 1 v zadu.

Vodní chlazení.

17 palcáky kola. P.110/70 a Z.130/70

2 seriové výfuky: mazec zvuk

Nevím čím to je,ale parádně táhne v nízkých otáčkách a ani při 2000 ot. ani malinko neškube takže paráda na popojíždění po městě. Když na dvojku skáču po městě na 2-3000 ot. tak plyn parádně reaguje a nic neškube,neskáče. A když se to vytočí 7 a více tak maso.

Při předjíždění se nemusí absolutně podřazovat,stačí otočit tím v pravo,čemu se říká plyn, a brm brm .

Mile mě překvapila převodovka, je velice přesná a sportovně tuhá, krásně se to tam dá sázet jedna rychlost za druhou. Žádné hodinové hledání neutrálu, prostě bomba. Jel jsem na ní i jako spolujezdec a na to že se říká jak je nepohodlně vysoký posed tak se svejma 190 cm jsem neměl sebemenší problém se pohodlně poskládat.

Snad bude na mě hodná.

Nějaké to info: Je to nejsilnější 500 tohoto typu která se dělala. V 80. letech kdy se poprvé zjevila tak to byl fenomén. Za dobu moc změnama neprošla, drobný facelift. přidání 2 kotouče na předek a zadní buben nahrazen rovněž kotoučem. Vyráběla se do 2002. Takže 15 let výroby jen s jednou změnou,to asi o něčem vypovídá. Motorka platí za levný, výkonný a bezproblémový stroj.

alpiniště

Mario3
Mario3 napsal 27.06.10 v 15:02

jakattara
jakattara napsal 15.06.10 v 19:34

Jééééééééééjej,moc děkuji za vřelá slova ,ať žije rock n´roooooooooooll a jízda na dvou kolech.Tobě taky vše, hlavně zdraví a šťastné návraty domů.Dávám 10b a není to jen za slečnu v tangách .

Deč
Deč napsal 21.04.10 v 14:28

Zdarec Eny.Tak ode mě máš 10b.,myslel jsem,že už jsem ti jí hodnotil...Jinak doufám,že když už jsi se do Pávova přihlásil,tak tam taky opravdu ojedeš...Trochu zappaříme