Triumph Speed Triple (2001)

Vlastník majil
Vloženo 8.5.2009
Aktualizováno 23.3.2010

Zatím mam tuhle kocku kratce ale krasnej zatah od spoda, az si rikam, že pri sedmy tisicich otacek uz to ani nemuze vice jet, ale pravda je uplne nekde jinde jeste vas to kopne a jede jako dabel.

Krasna motorka s dusi na ulici se za vami kazdy otoci!!! je to motorka se srdcem doporucuji, krasnej posed pohodlnej jen trochu fouka, ale zase to berte na druhou stranu alespon vas to nenuti frcet velkou rychlosti!

PS.: Tak minulej rok zadřenej motor až teď se davá do kupy. Jednoho pěkného dne samozřejmě zničeho nic :) mi na projíždce došel olej, který byl vyměněn cca dva a půl měsíce před títmo incidentem. Pod motorkou ani kapka z výfuku žádný modráý dým tak jediný důvod vidím, že jsem asi zpět nenašrouboval šroub od vany :)). Po půlení motoru byla přidřená klika, ložiska vyšlehaný. Takže dělám komlet go motoru veškeré ložiska ojniční i hlavní az po veškeré těsnění takže se dá říct "nový motor" . To bude jizdá!!! ted už měnit nebudu vše nové joo :))

nebrzdit
nebrzdit napsal 27.11.13 v 22:31 10b.

rozawaran
rozawaran napsal 09.05.09 v 08:54

moc pěknej stroj

CryingDragon
CryingDragon napsal 08.05.09 v 23:05

Tak četl jsem tuhle větu "Zatím mam tuhle kocku kratce ale krasnej zatah od spoda" a koukal na druhou fotku. jsem to ale . . .

Hele tak hodně pohodovejch km s mášou.

manshus
manshus napsal 08.05.09 v 20:45