Jawa 125/355 (1960)

Vlastník cejkyn
Vloženo 29.4.2009
Aktualizováno 29.4.2009

No jo moje první ůvelká jawka".Slabucka,ale tak je to 125 ze

PO obdrzeni ridicaku do 11KW (16 let), jsem si konecne chtel koupit motorku ,abych s ni mohl jezdit do skoly atd.

Od 15 sem jezdil do skoly na babete.Jelikoz jsem to mel do skoly cca 10 km a z toho tak pulka do poradneho kopce ,tak to byla mnohdy rano rozcvicka:D( babeta se plizila.)

Moto jsem koupil na inzerat za smesnych 5000 a ktomu bylo jeste mnoho ND.Moto bylo s TP.

PO sezone jsem rozdelal motor a dal se do generalky.mezitim sem si do ramu dal 175 a jezdil na ni.

PO kompletni generalce motoru jsem tam dal zpet 125.

Podvozkove je motorka velmi spatna,vule se scitaji a o presnem rizeni se neda mluvit.Ostatne stejne jako vsechny motorky stare pres 45 let.

Motorka je slabucka (tusim 5koni) a pri jeji vaze ¨(122kg) se neni cemu divit ze to neni zadny dravec.Bubny jsou taky jen bubnove takze pri jizde se s tim musi pocitat

Nicmene si myslim ze financne je to velmi dostupna varianta pro mladeho motorkare.Clovek se nauci pri vsech opravach jak co funguje a taky nekdy vymysli nouzove reseni aby dojel domu.Vse co se u starsi motorky naucis to u nove pouzijes.Jsem rad ze jsem si ji koupil.je to jak citova zalezitost ,tak i veteranisticka

Motorku jsem nechal v puvodnim stavu.Nic neni zbastleno ani zniceno.Vse v naprosto puvodnim stavu.

JokeJack
JokeJack napsal 31.08.12 v 15:08

pěkná i tak jak je,taky mám takovou a schanim akorat tachac na ní ;) 10b

fzr6
fzr6 napsal 08.08.10 v 22:14

nech ji tak jak je, i tak je moc pěkná!!! za 10b!!!

vaco
vaco napsal 23.06.10 v 15:11

Tak tohle je na 99% moje bývalá...

cejkyn
cejkyn napsal 29.04.09 v 15:56

Chalani,diky.musim jen dodat ze je to 4 kvalt.Renovace mozna probehne,ale ted delam renovaci na 354 a bude nasledovat prase a peraci,pak mozna tato 125:D

roberto.cz
roberto.cz napsal 29.04.09 v 15:00

jj taky rikam ze je KRAASNA... moc pekne se o ni staras!