Suzuki GS 500F (2007)

Vlastník pieto
Vloženo 25.4.2009
Aktualizováno 2.4.2010

Suzuki GS 500F 35 Kw r.v. 2007 koupená od prvního majitele v ČR se serviskou, najeto 7000km

Zdravím Vás motorkáři,

nejdříve začnu jak jsem se k mé krasavici dostal

Minulý rok jsem si po takřka 12 leté přestávce pořídil od kamaráda ČZ 180 Cagiva, ale jak to každý z Vás velmi dobře zná s každou jízdou roste chuť tak mi tato motorka přestala být dobrá, jelikož jsme začali jezdit i s přítelkyní tak toto endurko prostě nestačilo a tak jsem se rozhodl stroj vyměnit za silnější. Při hledání vhodné motrky mi hned ze začátku po přečtení pár recenzí i od vás padla do oka Suzuki GS 500, je nejen pěkná ale hlavně tato řada patří mezi velmi spolehlivé a nenáročné motorky pro začátečníky, jelikož jsem dlouho nejezdil tak se i já mezi ně řadím ikdyž zkušeností z mládí mám mnoho jelikož jsem jezdil už od 10 let. Po asi dvoudením brouzdáním po netu a hledání motorky bylo jasno, rozhodovala cena a ta je na tuto motorku velmi přijatelná. Prvně jsem si vybral pár inzerátů a vyrazil se kouknout na nějakou tu mašinu, první návštěva byla zklamáním jelikož majitel se o motorku dobře nestaral jak bylo vydět hned na první pohled, a toto mě od koupě odradilo, jsem názoru že nic se nemá uspěchat obzvláště investice do motorky. Další inzerát na který jsem po této zkušenosti narazil při obědě mě zaujal na tolik že jsem hned musel volat a bylo rozhodnuto, druhý den jsem si hned jel pro svou novou Suzuki GS 500F r.v. 2007, protože jsem neměl káru na které bych si ji dovezl domů tak jsem na ní absolvoval hned zkušební jízdu cca 150km domů.

První dojem hodnotím na výbornou, ačkoliv má motor (jen) 35Kw jedná se o silnější verzi která byla dodávána tak jízdní vlastnosti jsou perfektní, motorka nejen že jde krásně za plynem, ale především perfektně sedí na silnici, brzdy jsou výborné a pokud člověk jezdí s rozvahou tak na tento motocykl dostačující. To asi tak pro začátek z prvních dojmů, pokud se někdo rozhodujete pro koupi nové motorky tak já tento model jen doporučuji, nízká spotřeba, perfektní jízdní vlastnosti, a závěrem přijatelná pořizovací cena.

S pozdravem Pieto

suzi28 napsal 13.05.09 v 08:31

taky krásná... at slouží

pieto
pieto napsal 07.05.09 v 20:31

Tak jsem už najezdil prvních 1500km s touto motorkou a už jsme se docela seznámily ikdyž to není zrovna divočák, tak toto Géesko byla velmi dobrá volba pro začátek, jsem moc spokojený ikdyž pomaličku začíná chybět ten větší výkon každopádně pokud se někdo ze začátečníku rozhoduje pro koupi této motorky tak doporučuji!!!