BMW R 1200 R (2007)

Vlastník Franciska
Vloženo 17.4.2009
Aktualizováno 4.5.2013

Vloženo: 27.03.2012, Uskutečněno: 27.03.2012, Zhlédnuto: 8x

Tak jsem konečně našla servismena jak má být... jsem šťastná jak blecha. Konečne je pořádně seřízená a šlape jak hodinky. Je problém najít v Čechách servis na tuhle moto, byla jsem Stratos HK, Renocar Brno, BMW Drážďany - všechno odvar. Jedině www.autovasko.cz - profesionální přístup, motorku zná zpaměti a navíc se nepodivoval nad mými otázkami a trpělivě se mi věnoval.
Už nikam jinam nepojedu.

Tazitaz (12) napsal 06.08.2012 v 17:59

Sám jezdim až do Starýho Plzence.Tam sou mechanici s dobrou krevní skupinou.

jiri.nikl (6) napsal 27.03.2012 v 17:31

Je moc príma někoho takovýho najít,buď ráda,že jsi nebyla v BMW v Praze,byl jsem tam s RTˇákem na garančce,brečel bych.Vydal jsem se s ním na dalekou cestu hned asi po 5OO km,to že vypustili z garančky motku se sjetou přední gumou beru i když skřípu zubama,ale že z garančky odjede motka se sjetejma předníma deskama to už je moc.A to nemluvim o tom ,že jsem chtěl po nich v pátek v 15 hodin přezout gumu,no to jsem si dovolil hodně,nejen že jí nemají skladem,ale stejně by mi to prý neměl kdo udělat To teda má ale BMW zastoupení v čechách. Vyprdnul jsem se na ně,domu se už nechtělo,bylo zabaleno na cestu,pokračoval jsem dál a vše mi v naprosté pohodě udělali v 4erveném pneuservisu v Praze a desky potom v sobotu ráno ve Stuttgartu BMW za 130 éček,myslím,že to bych v Praze možná ani nepořídil a navíc byli rádi ,že mě tam vidí,takže hodně štěstí

• Tak už spolu máme 50 tis. km

a v pohodě. Dovezla mě všude a nezradila. Je to zlatíčko :D

Vloženo: 30.09.2014
    Uskutečněno: 30.09.2014
  • Palivoměr ... odešel

Tak se mi podařilo natankovat 17,71l do 18l nádrže :-D a palivoměr ukazoval ještě 175km, zrádce jeden, to jsem zase jednou měla kliku.

Vloženo: 23.10.2012
    Uskutečněno: 23.10.2012
  • Korsika 2012 1.9.-16.9

Dlouho jsem si přála tenhle výlet a nakonec jsem 1.9. vyrazila, původně o den dříve ale jak jinak lilo. Na trajekt do Livorna přes pasa v Dolomitech a zpět to samé, lahoda. Přespali jsme u jezera Aleghe, jeden den pojez

Typ: Dovolená
    Vloženo: 18.06.2014