Suzuki GSF 650 Bandit (2006)

Vlastník JimmyB650
Vloženo 23.3.2009
Aktualizováno 4.3.2012

Vloženo: 05.08.2011, Uskutečněno: 04.05.2011, Stav tachometru: 28000 km, Zhlédnuto: 10x

Vzhledem k tomu, že se mi vždy dost líbil lauf od společnosti RP tuning a zdálo se mi, že VENOM který na Béďovi je, má malou hlučnost, tak jsem neváhala a zajel do Brna aby mi individuálně na míru udělali tento malý laufík. Cesta to byla dlouhá a po návratu jsem byl K.O. Najel jsem s přítelkyní nějakých 700km, ale nejvíc nás zmohla velice kvalitní D1. Jednání ve firmě bylo velice příjemné a vše mi bylo hezky po lopatě vysvětleno. Další den jsem lauf nasadil a po nastartování mi vstávaly vlasy na hlavě, takovej randál!! Já vůl sem si ho nechal uzpůsobit hned pod stupačku, takže ten řev mi šel rovnou do ucha, takže jsem pravidelně jezdil se špuntem v uchu, protože hlava bolela XD. Jinak pokud chce někdo opravdu řev, tak si kupte takový lauf i auta ve městě, když sem si jentak pobublával, začala sama o sobě spouštět alarm. Bandit začal táhnout o něco více v nízkých otáčkách, ale vršek byl oproti VENOMOVI slabší.
Měl jsem ten GP výfuk na Béďovi cca 2 měsíce a pak jsem ho prodal a nasadil z5 zlatíčko Venoma a do budoucna aspoň vim, že vybírat výfuk aby nebyl potichu, ale taky aby nebyl jak hejkal! :)
Kdybych ho ale nevyzkoušel, tak do dnes přemýšlim, jaký by asi byl :)

• Pravidelné čištění

Tak opět a zas, aby Béďa hezky co nejvíce svítil proběhlo čištění zadní částí motocyklu a leštění svodů :)

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 05.08.2011
    Uskutečněno: 01.08.2011
  • Přeběžné jaro:-)

Tak nastalo ta doba,kdy už cítím venku pár stupňů nad nulou a to mě nenechá chladnýmXD tak musím do garáže a trochu si s droběčkem pohrát. Instalace proběhly úspěšně,takže Banditek má na sobě nyní miniblinkry a hlavně t

Vloženo: 21.02.2010
    Uskutečněno: 20.02.2010
    Tachometr: 19500km
  • Výlet do Pardubic

Jednoho krásného dne se uskutečnil výlet do Pardubic.To byl zážitek,takových krásných motorek okolo mě,bylo nádherné počasí,prostě akorát tak na skvělý výlet s těmi nej lidmi:)

Vloženo: 21.02.2010
    Uskutečněno: 08.07.2009