Honda XL 650V Transalp (2004)

Vlastník Nikk
Vloženo 18.3.2009
Aktualizováno 18.6.2023

Koupena 10/08, 9000km, nosiče+kufry GIVI-následně vyměněny za Al kufry Husky, dokoupen padací rám, hlavní stojan+ hrazda na řidítka, přibude vyšší plexi, 12v zásuvka a řada dalších ,,pomocníků"..

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I)

První dojmy - Padla mi hned do ruky, je to spolehlivý stroj, ale není to dravec. Jezdím pro radost a ona je ke mě tolerantní, a to je asi tak všechno, více řádků už nedám, nejsem spisovatel. Je to moje holka, která mě odveze a přiveze zpět. Slouží mi dobře.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo chce někam dojet a vrátit se. Je bez těch nových pomocníků a to je fajn.

Doplňky na motorce - Má řidítka, motor, světla a hlavně je spolehlivá. :)

Dá se na ni moc dobře cestovat, i do práce, nebo do cizích zemí. Cítím se s ní dobře vždy, když na ní jedu. Její tvary jsou jako baroko, přední světlo svítí velmi málo, jednou za čas mi praskne zadní žárovka ve světle - většinou za tmy, když se vracím domů a spěchám. S malým větrným štítkem vypadá prazvláštně. Dá se moc hezky vylepšit, ale při jízdě na ni nevidím, tak to nepotřebuji. Stačí?

Lasička
Lasička napsal 11.06.09 v 13:18

Nemáš náhodou nějaký tip kde koupit samotnou hrazdu na řidítka bez řidítek pro Transalpa?

Díky ,

elis36
elis36 napsal 02.06.09 v 08:16

pohodlný křesílko na pohodu s vůní dálek slouží

w.o.l.f.
w.o.l.f. napsal 31.03.09 v 22:07

Spolehlivý, ovladatelný a vděčný stroj, přeju hodně zážitků

Vlado
Vlado napsal 23.03.09 v 17:49