Honda CBR 600F Sport (2002)

Vlastník Zidi
Vloženo 4.3.2009
Aktualizováno 21.3.2012

Hodná holka s ďáblem v těle :)

- Mám s ní za sebou sezónu 2008 a jsem velmi spokojený. Je koupená od soukromého dovozce z Třebíče za 110.000,- Země původu Itálie. Najeto 18.000,- Zatím jsem s ní neřešil žádné problémy. Pevně doufám že jí ta spolehlivost vydrží.

- Pořídil jsem na ni jen drobné doplňky jako např. gripy, tankpad atd. Lehce jsem upravil plasty na SPZ ( původní jsou hrozný ). Ještě mám v plánu laděný výfuk a plastový kryt sedlovky a hurá na sezónu 2009...

- Nechal jsem si nastříkat plexi na černo a můžu jen doporučit, vypadá to dost dobře.

- Pořídil jsem laděný výfuk creptus. Super cena a špičkový zvuk.

- Au au au :( Dne 3.6.2009 mě ve 20.15h vběhla přímo pod kola srna. Měl jsem obrovské štěstí. Po přímém nárazu jsem se ještě asi 100 m udržel na silnici a pak už prozkoumával les. Naštestí se mě všechny velké stromy vyhly. Za to že jsem vyvázl jen s pořádně naraženýma zádama vděčím dobrému oblečení a hlavně páteřáku. Motorka je u doktora, tak doufám ,že už zase brzy vyjedu.

- 7.7.2009 Holka se mi vrátila z nemocnice a až na drobné jizvičky je jako nová. Pořeší lak přes zimu.

- Chystáme se spolu na delší vyjezd do Pekelných dolů k České Lípě. Pořídíl jsem tankvak a boční brašny pro motorky s velmi vysokým výfukem. Nikdy bych neřekl jak jít taková praktická věc bude slušet.

- Je 28.12. 2009 a právě jsem ji odvezl na lak. Svítilo sluníčko a bylo 7stupňů, tak jse piánko převezl po vlastní ose. Krááásně jsem se projel:). Příjdou i drobné úpravy na zádi. Už se těším až s kamarádama domluvíme na jaře první vyjížďku.

- 3.4. 2010 motorka už je konečně připravena na sezónu. Lak a všechny úpravy se moc povedly. Už mám za sebou první km, ale to pravé ořechové nás ještě teprve čeká.

- 25.10.2010 Prodáno.

Magic1603
Magic1603 napsal 19.03.11 v 20:36

Je to pěkný stroj 10b. Možná si sijí měl nechat když ste toho tolik zažili.

luigin
luigin napsal 09.07.10 v 11:36

pěkný cébro.Dávám 10b.a přeju hodně ujetých KM a hlavně ať už nepotkáš další srny...

Jarky
Jarky napsal 27.05.10 v 20:34