Honda CBF 600S (2008)

Vlastník milhauz11
Vloženo 1.3.2009
Aktualizováno 4.1.2021

Je to pěkný stroj který je opravdu všestranný.

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř - super historie servisů

První dojmy - Někomu by mohl chybět při akceleraci ten pověstný adrenalinový zátah ve vyšším spektru otáček, ale kdo nemá moto jen pro maximální krmení ventilů, tak ocení i jiné přednosti.

Docela dobře vyvážený stroj,dobré těžiště a supr ovladatelnost, jen malinko při ostřejším průjezdu zatáčkou se mi zdá, že má tendenci odskočit přední kolo, ale vždy se moto drží tam kde má

Zvuk je úplně super, prostě se i pomali projet krajinou v létě a poslouchat jak motor přede a vydává nádherný zvuk " karle-karle", asi víte o čem mluvím. Nepořizoval jsem model s ABS protože jsem ho nikdy dříve na stroji neměl a brzdil jsem. Dříve jsem vlastnit již dnes veterána CBX750F.

Při rychlejší jízdě opravdu dobře kreje přední polokapotáž a oceňuji trošek lépe zvolené místo pro zrdcátka, protože předchozí model dopřál jen skvělý výhled na vlastní ramena. Přístrojovka není nějak nadčasová, ale mě osobně se líbí když ručička na otáčkoměru "lítá-nahoru-dolu", digitál se neopře o zarážšjící kolíček , on stejnak dříve zabere omezovač .

Adry
Adry napsal 14.10.09 v 20:21

Pěkná a ta černá jí sekne tak at ti dělá jen radost dávám 10b

tříptsťák
tříptsťák napsal 03.07.09 v 23:03

jak ti stroj slouži??..

tříptsťák
tříptsťák napsal 28.03.09 v 08:22

supr stroj, no "honda je honda".

milhauz11
milhauz11 napsal 05.03.09 v 18:18

diky

Co by ne.

totina
totina napsal 05.03.09 v 12:28

gratuliji,je to nádhernej kousek.Snad se někdy potkáme,jinak přeji hodně najatejch km bez nehod