Yamaha YZF-R1 (2007)

Vlastník OLMI
Vloženo 24.1.2009
Aktualizováno 27.8.2009

Yamaha yzfr1 r.v. 2007 Ladaky Yoshimura vcetne svodu,jinak serie.

Na silnični motorce jezdim čtyri roky za tu dobu jsem osedlal tři značky,moje prvni motorka byla Honda CBR 600 rok vyroby 2001 kterou mi doporučil muj kamarád ktery na ni jezdil už tři roky a neměl s ni žádne potiže ,tak jsem do ni skočil,byl to pro nás prvni rok na silnici(jezdim převážně s manželkou)takže jsem byl nad miru spokojen ,po dvou letech mi cbrko přestalo bavit tak jsem ji prodal a koukal po nečem jiném náhodou jsem narazil na Suzuki GSX R 600 rok vyroby 2006 tak jsem přidal pár korun a jel pro ni,suzuki měla o něco větši výkon,lepši brzdy atd.prostě byla celkove lepši ,bylo na ni znát těch pět let o co byla mladši,stravili jsme na ni rok.Po třech letech jezdeni jsem si řekl že bych mohl zkusit teda toho litra ,měl jsem z něho určitý respekt ale rozhodl jsem se, že to aspon zkusim a když mi to na něm nepujde tak se vratim k šestistovce.Měl jsem akorát dilema jakou značku,nakonec unás zvitězila Yamaha R1 2007protože si myslim že v tom roce měla jeden z nejhezčich designu.Yamaha mi padla do ruky jako obě motorky ktere jsme jezdili před ni,akorát ten výkon byl trošku větši takže ze začatku jsem si dával pozor abych si svoji blbosti neustlal.Po par kilometrech už to bylo v pohodě.Zatim jsme na ni stravili cca 10000 km bez problemu a doufam že nejaké ty kilometry ještě najedem.Na zavěr chci řict že muj názor je takový že motorky v dnešni době jsou na stejné urovni a je jedno jestli sedim na té nebo na téhle.Je to čiste muj názor.Tak hodně štastných kilometru bez nehod.

charon87
charon87 napsal 19.07.20 v 13:28 10b.

Krasna. Takovou hledam!!

Hurtak
Hurtak napsal 25.01.14 v 23:17

krása..

dccz
dccz napsal 21.12.12 v 22:00 10b.

bomba

rePress