Suzuki M1800 IntruderR (2007)

Vlastník acALIEN
Vloženo 21.1.2009
Aktualizováno 4.6.2012

Idealni motorka do zacatku i do uplneho konce :).Lokomotiva,ktera natira ukviceny zalehavacky ;).

Co k tomuhle vytvoru napsat.je to silne, je to tezke, z garaze me vetsinou musi vytlacit tata (mame do garaze mirnej najezd a pred nim je zase malej sjezd..nic strasneho sklon cca 7°, ale neni to pevny asfat a ta motorka vazi sucha 320kg) protoze z ni vycouvavam a tenhle cvalik nema rad postuchovani a posouvani ani na parkovisti :).Neberu o jako vadu na krase, beru to jako nutne zlo a vlastne je to tak trosku parada,kdyz s ni muzete na parkovisti zapasit,aspon si ji ,,vic uvedomujete" , porad vam pripomina ,,Jsem tu s tebou, vis jaka jsem,nezapomen na to az pojedes.".Od tohoto promlouvani se pak odviji styl jizdy, respekt, sila, nadhled,ale take sebeduvera, zakernost, namyslenost.Vite, ono kdyz vam pod zadkem dupe tolik koni a Nm je vam jedno, jestli jedete 70, nebo 200...nemusite bejt bud prvni, nebo mrtvi, jako nekteri ukviceni zalehavaci, protoze vite ze muzete byt prvni kdykoliv vas nekdo ukvicenej nastve, ale malokdy to stoji za to.Pripisi vice,ted uz jsem utahanej.

Radmil
Radmil napsal 26.05.17 v 12:12 10b.

ano jak píšeš prostě super mašina...

Penkys
Penkys napsal 18.12.14 v 20:57 10b.

Krasavec za 10 kamo

Marccello
Marccello napsal 10.11.14 v 05:14 10b.

Chlape ten tvuj popis - mluvis mi z duse za to i za stroj je to jasnych 10!

Tarzy
Tarzy napsal 22.02.11 v 00:21