Yamaha XJR 1200 (1998)

Vlastník Motoropak
Vloženo 5.1.2009
Aktualizováno 16.3.2010

Vymazlená, co dodat. 22.12. 2009 prodáno . Ale kupec byl sympatický, tak je snad v dobrých rukou.

Kupoval jsem jí od Michala před pěti lety. Za tu dobu jsme spolu nejen po vlastech českých nalítali přes 60.000 km. Klepu teď tady vším a na vše, že bez nehody. Od Michala již byla řádně vymazlená (K&N filtr, progresivní pružiny, stabilizátor, širší řidítka, pancéřovky, spousta duralu a tak dále). Za ty roky jsem jí dovedl do dokonalosti. Přibyly kotouče Braking, brzdiče z R1, motor dostal nové kroužky a ventilová stírátka a tak prakticky nežere olej. Za tu dobu jsem 2x měnil spojku, naposledy nedávno a letos na jaře jsem babče koupil novou baterku. No, nebudu tu jmenovat každou svíčku, vše mám zapsané v servisce. Koneckonců 100 koní a 101 Nm, které mi v DK Moto naměřili, je slušné. Prodám jí slušnému, nejlépe staršímu člověku. Nechci, aby se na ní nějakej mlaďas hned za rohem rozvěsil. Jak je mým zvykem, nabízím smluvní roční záruku, že pokud se na ní něco stane, opravu uhradím ze svého.

JirkaXJR1200
JirkaXJR1200 napsal 12.09.10 v 16:05

Mě by ani nevadilo, že je to pětikvalt, ale kdyby tam byla kontrolka poslední rychlosti furt tam lovim tu šestku

navi.g
navi.g napsal 19.04.09 v 20:54

Pěkný kousek ! Mám slabost pro velký naháče! Za deset!

Vojta_Boss
Vojta_Boss napsal 15.04.09 v 07:59

Moc pěkná, přeju hodně ujetých km...

B-o-B
B-o-B napsal 29.03.09 v 11:41

Máš ji velice pěknou. XJéRka jsou fakt držáky. Hlavně ty úprvavy co se týče stability podvozku a přijízdě jen a jen schvaluji, Hlavně ten stabilizátor je výborná věc. brzdy z R1 Ale jak zde již bylo napsáno škoda že se ji zbavuješ,máš ji opravdu pěknou,stejně za ní dneska dostaneš pár kaček, rozhodně pokud máš volné místo v garáži bych si ji tam nechal aji kdyby už si měl jinou Já plánuju,že jak si pak koupím nějakého Chopera nechám si ji v garáži na akčnější poježdění a chopera na výletní vyjížďky jinak dávám za 10

PetrsVETR
PetrsVETR napsal 13.01.09 v 20:18