Suzuki SV 650 custom (1999)

Vlastník Buriel
Vloženo 2.1.2009
Aktualizováno 9.3.2015

Po enduru sem chtěl vyzkoušet něco trochu jiného,nemůžu o ní tvrdit že je splnění sen.Je to prostě malá rozpočtová motorka.

První dojmy - Z první jízdy sem byl totálně unesen,akcelerace,brzdy,chod motorku to bylo pro mě zcela nové.Na nějaké velké závodění to není ale dokáže jet i svižněji.Cestování je taky celkem v pohodě i když sedadlo není zrovna z nejpohodlnějších.

Musím zmínit největší mínus této motorky a to sou měkké pružiny ve vidlicích.Stačí najet na nějaký větší hrbol vidle jdou natvrdo a sedadlo vás jelikož je svažité,rozkrokem katapultuje rovnou na nádrž.Což není zrovna dvakrát paráda při rychlejší jízdě a někdy to umí udělat během několika km.
Další parádní zážitek je výměna svíčky na předním válci,kdy je potřeba odmontovat nebo alespoň vytočit chladič,což bez rozpojení hadic moc nejde,tak se to rovnou může spojit s výměnou chladící kapaliny a pak že sou ti Japonci blbci

Ramirez88
Ramirez88 napsal 16.01.10 v 14:54

klakson zdechl na CB i mně, než tam kupovat nový, tak sem to rači celý prodal...jinak SV

pankybiker
pankybiker napsal 24.02.09 v 13:03

SV fakt pecka myslím že nebudeš zklamanej.

pankybiker
pankybiker napsal 24.02.09 v 13:03

SV fakt pecka myslím že nebudeš zklamanej.

Buriel
Buriel napsal 10.02.09 v 18:10

Tak ted Značkou to opravdu neni.Měnil sem z důvodu toho že mě jízda na KLR už tak netěšila.Ta motorka byla Bez problémová ale mám prostě chuť poznávat nové a nezkušené

Raduzek
Raduzek napsal 08.02.09 v 12:11

Co ta změna? Že bys podlehl posměškům na Kawasaki zelenou ve vesnici jedinou? Se Suzuki sis moc nepolepšil