Honda CBR 125R (2006)

Vlastník pribor
Vloženo 26.12.2008
Aktualizováno 14.2.2010

Byla skvělá, úžasná, vymazlená, furt nablejskaná, skvěle ovladatelná a hlavně moje!!! doporučuju na začátek všem, koho nesere že nemůže na pole! Dostatečnej výkon, vynikající ovladatelnost a supr vzhled z NÍ dělají motorku pro každýho!

JE pryč ALE MOC MĚ naučila A MOC dala! děkuju JÍ A nezapomenu NA NI!!!
Cebro
sem si přivez asi v polovině srpna z Prahy(dotaženou z Německa).Měla najeto cca 850km, takže pro mě nová mašina.Teď už má něco okolo 6 000 a já sem nadmíru spokojenej!Byl sem z ní docela vyplesklej, protože po předchozích zkušenostech s pionýrem,ČZ150c z 50. let :), 175ČZ a 50kovým skůtrem od aprilie mě přišla jako ,,hrozný dělo,, :D Dolítal sem do 1000km a dal ji na pravidelnej servis.Vyměnili ji volej a svíčku a řekli mi, že sem ji hrozně šetřil a že kvůli tomu je trochu línější. Bál sem se vzít pořádně za plyn, aby se na nezajetý motorce něco nepos. .Teď už ji tahám tak do osmi tisíc a je to bomba!!!:) Od těch osmi trochu mlátí, ale myslim že na jednoválcovou dvácu to je normální ne?Díky supr ovladatelnosti se na ní dá lítat celej den po městě, ale i v klidu dávat celodenní vejlety, který budou mít prěz 250km i víc... jediný co ji můžu vytknout je ta velikost, když jedete s více motorkama a nedejbože větších kubatur, tak si kolikrát připadáte jako na minibajku. ale jde fakt vo zvyk... :) Teď už si pěkně odpočívá nablejskaná v garáži a mě šíleně svrběj prsty pokaždý co du okolo... už aby bylo jaro!!! :))) Příští sezónu se asi nebudu bát ani nějakýho Slovenska a možná drobnejch úprav... 8-)

Zkušenosti (vše co sem řídil :) : Babetta, Jawa pionyr, Simson S51, ČZ 150c, ČZ 175/487, Aprilia SR50R, Honda CBR125R, Honda CBF250, Yamaha XT125R, Yamaha YBR125, Cagiva Supercity125, Yamaha TDM900 (nejvěčí hukot!!! :D )

Martic
Martic napsal 10.02.10 v 11:55

Krásný CBRko a výborně vedenej deník . Dávám 10 bodů .
Tak ať mašina vesele slouží novému majiteli a tobě ať vyjde na příští sezónu něco fajnovýho a seš spokojenej .

sharkis
sharkis napsal 20.01.10 v 14:20

hezký CBRko 10b.

0x1d2
0x1d2 napsal 25.11.09 v 10:36

no co ty pneu.? kua at uz to mas prepsany,.!!

Pajiček
Pajiček napsal 10.10.09 v 16:34

taky ji maš pěknou .. no jo no cbr je cbr

crasherx
crasherx napsal 02.10.09 v 00:11

Čau draku. Tak sem se díval a moc pěkně vymazlená sympaťačka ta tvá CBRka Hold jste si asi jeden pro druhýho souzeni. Starost o ni je v naprostým pořádku, taky to znám a na štěrk a písek bacha, strašný svinstvo, to znám taky Deník máš taky pěknej a aji fotečky. Bratránkovi to celkem de, tak mu to musíš pořádně pochválit
Jináč hodně štastnejch, pohodovejch a veselejch km, hlavně bez nehod a blbejch plechovkářů 10 je myslím na místě