Simson S 51 Elektronik (1988)

Vlastník Fox8
Vloženo 25.12.2008
Aktualizováno 6.3.2010

Vloženo: 09.07.2009, Uskutečněno: 09.07.2009, Zhlédnuto: 4x

Tak jsem se jednoho krásného dne nudil a protože na sekundárním kolečku nemam ani jeden zub tak jsem se dal do montáže celkem užitečných věciček na mého cestovatele.
Jako první jsem přidělal krytku k laďěnému výfuku. Donutilo mě to, že se jednoho dne pěkná kamarádka popálila což mě velice mrzelo. Sami posuďte výsledek.
Jako druhý doplňěk jsem na zadek na nosič přidělal bedničku pro nářadí, ale nyní ji mám spíš na věci jako foťák, peněženka, pití a erární lahvičku oleje na 5L naturalu.

• Prodán

Bohužel Simson prodán za 6 tisíc. Potřebuju peníze na řidičák k autu a pokud se poštěstí s většími penězi nechám přiškrtit Fazera (pokud otec dovolí) a udělám si řidičák na větši kubaturu. Samozřejmě potom Fazera zase o

Typ: Prodej
    Vloženo: 06.03.2010
    Uskutečněno: 06.03.2010
  • Prodej simsona

Tak jsem se rozhodl miláčka mojeho prodat. Kupec je ale neví ... je to známí a vím, že u něj mu bude dobře a ještě ho aj uvidm. Kdyby zřekl, prodavam ... musim co nejdříve spěchá a to hodně !

Typ: Prodej
    Vloženo: 19.11.2009
    Uskutečněno: 19.11.2009
  • Převodovka

Jen jsem si to tak štrupkal a zastavil na křižovatce chci tam hodit kvalt něco tam luplo a páka jenom prokluzovala. Zavolal jsem si odtah. Myslel jsem, že to bude jenom segrovka a že to hned opravím. Vypustil jsem olej z

Typ: Oprava
    Vloženo: 02.08.2009