Aprilia RSV 1000 (2007)

Vlastník Mileek
Vloženo 20.11.2008
Aktualizováno 10.4.2017

Vloženo: 14.01.2011, Uskutečněno: 07.06.2010, Zhlédnuto: 5x

..tak je to tady! Po dopoledních jízdách přichází zlatý hřeb dne - můj první závod, takže nervy celkem pocuchané a klepu se jak pes před výpraskem :) Ale tak zkusit se má vše a pevný start na roštu mě fakt lákal. Startuju z prvního fleku (asi nějaký zázrak nebo chyba v počítači) :) Zajíždíme warm-up, seštosujem se na roštu a zrovna když se Nikotýn chystá odmávnout odpočet časomíry, tak mi zdechne motorka! Přístrojovka svítí jak vánoční stromeček, všecko bliká a já nevím co dělat. Pokouším se nastartovat a nic. Baterka točí, motor škytá, ale že by naskočil, to ani omylem. No ve mě by se krve nedořezal!! Naštěstí si Nikotýn všiml, že něco není v pořádku, tak chvíli počkal. No asi měla aprilka větší trému než já, tak se rozhodla stávkovat. Všiml jsem si, že bliká imob, tak v té rychlosti a zmatku vytahuju klíček, zasunu zpátky, otočím, cvaknu po startéru a už to bublá jak má. Takže úleva a jdem na start.
Ani nevím jak se mi to povedlo, ale při rozjezdu mi to nezdechlo :D Během závodu mám celkem nervy, ale nikdo mě nepředjel a když sem tam kouknu za sebe, zjišťuju, že mám celkem náskok. Což bylo super, protože už ve druhém kole (ze sedmi) se mi rozsvítila rezerva! No ty voe, už jsem se viděl jak mi to 100m před cílem chcípá.. takže ubírám tempo, netočím to přes 7000ot. a snažím se dojet tak nějak na spotřebu :D Každopádně dojíždím jako první s 8 sec. náskokem. Woooow, tohle jsem fakt nečekal.. cca za hoďku je vyhlášení vítězů, beru si pohárek a dostávám sprchu šampusu. Celkem prdel, až na to, že je pak člověk ulepený jak pornstar po gangbangu :D

• Kotouče Braking

...koupeno od Qbi-Ce už někdy loni, ale až teď byl čas je namontit. Oproti originálům to brzdí stejně, jen jsou o něco lehčí a hlavě líp vypadají :)

Vloženo: 20.05.2012
    Uskutečněno: 18.05.2012
  • Spojkový válec RSV (eBay.de)

...jeden už jsem tam měl, fungoval perfektně, ale prodán. Koupen váleček z eBaye v černé barvě, která se tam hodí víc. Funčně je na tom jako ten od firmy Evoluzione. Spojka jde o dost lehčeji a nezavzdušňuje se, najeto u

Vloženo: 20.05.2012
    Uskutečněno: 18.05.2012
  • Spojkový válec Evoluzione..

..věcička to pro RSV velice užitečná. Oproti origu se nezavzdušňuje a spojka, která jde už tak celkem lehce, teď chodí jako pírko a to fakt doslova. Vyměněno za necelou hodinku i s čištěním a ovzdušněním, takže pohodka.

Vloženo: 04.04.2011
    Uskutečněno: 04.04.2011