Honda XRV 750 Africa Twin (1997)

Vlastník BobešR6
Vloženo 22.9.2008
Aktualizováno 19.3.2009

Honda Afrika Twin XRV 750, rok výroby 1997, 44 kW, mám ji už 8 let, byl to mazel než přišla R6.

K téhle Africe jsem se dostal až po spoustě najetých kilometrů v jedné stopě. Nejdřív ČZ175, pak jawa350 - 634, 638, 640 - dál už Japonci Honda XL500R, Afrika650 a pak ona ... dlouho vyhlížená sedmsetpade ... Když jsem ji proháněl cestou necestou - bláto, šotolina , silnice ... tak jsem věděl, že to je přesně ono, co chci. Po celou dobu sloužila bez problémů - měnil jsem jen běžné spotřební díly a náplně. Postupně ale ubývalo šotoliny, měnily se gumy a navrch získávala jízda po silnici, kde jsem zjistil, že s dobrým obutím jde jezdit taky pěkná kláda ... Pak přišla sestřička - nahatá R6. Proti všemu mému dřívějšímu předsevzetí mi chytla silnice a minulý rok (2008) na podzim jsem se slzou v oku vyměnil Afriku a starší R6 za novější krásku ze stáje od Yamahy - opět R6 ... ..na Afričanku budu vzpomínat a na silnici se ohlížet na ty, co zůstali věrni ...

Petr_TA
Petr_TA napsal 11.02.09 v 18:00

Za Afriku za R6
proti gustu .

BobešR6
BobešR6 napsal 23.09.08 v 07:26

... sám se divím, jak mi ty R6 vzaly , ale nic proti Africe - byla to moje opravdová první láska

MartinXL650V
MartinXL650V napsal 22.09.08 v 21:21

Skvělá Dávám deset, za přesednutí z na R6 bych nejraději dal ještě jednou 10 za hrdinství

zikky
zikky napsal 22.09.08 v 20:38

Výměna Africi za R6 se jen tak nevidi...Ale Africa byla koukám zlatíčko

BaluJarda
BaluJarda napsal 22.09.08 v 20:28

Jojo,Afrika se Hondě povedla ,tu jsem chtěl,ale neměl jsem v tu dobu tolik peněz .Co jsem koukal,tak si drží laťku pořád vcelku vysoko .No neva,přišla Kawa a to je teď moje zlatičko .Přeji ti pohodu v sedle a dávám za 10 .
Čus Balu