Honda CBR 125R (2005)

Vlastník Lukason
Vloženo 20.9.2008
Aktualizováno 21.7.2009

Honda CBR 125 RR FireBlade

Výkon: 11.9 kw, techničák samodzřejmě do 11 kw
K&N filter, přetryskování karburátoru, vyndán omezovač otáček . a mnoho dalšího ! ! !

V-max: 150 km/h úplně v pohodě ! ! ! A na cébru je to co říct

NEW fotky a změny, které cébruška prodělala přes jaro a léto. Na motorce je pár desingových úprav: tahokov, padáky ( vlastní výroby ), samolepy, skracená podsedadlovka upravené budíky, jako rámečky a podsvícení budíku, nastříkán kryt řetezu, který je součástí motoru a v neposlední řadě, nové pneu popsane fixou, ... a nesmým zapomenout na bíle stroboskopické výbojky ve světle ! ! ! ! ! ! ! a dále nastříkány páčky ( spojkoVÁ, brzdoVÁ ) na červenou barvu a jsou na nich umistěny GRIPPY. a další úpravy desingu. Také jsou menši úpravy motoru jako je: K&N filter, upravený AIRBOX s lepším sacím účinkem ( větší otvor pro násavaní a zvětšen otvor do karburatoru), přetryskování karburátoru, vyndán omezovač otáček, výfuk upraVEN s novou výplní. Tak co tomu řikáte,... ? ? ? docela dobrý, ne ? ?Ještě než to budu prodávat tak pude do laku pár součástí, ... jako je plasty kolem budiku, plast nadrže, možná kryt řetězu, dále uprava svodu výfuku, a v neposledni řadě podsedadlovka. . takže to bude unikatní Vymazlena cébruška v celé ČR,. ae vymazlená je už teďka . byl bych rád kdybyste si prohledly fotky,. a napsaly mi nějaký komentář, o tom jak se vám moje cébra, líbí. Díky moc

DomakCze
DomakCze napsal 29.12.14 v 12:47

pěkná :) Jen mám 2 otázky :) k čemu slouží ta výbojka? :) a druhá to to KNko s tím vyndaným "šnorchlem" je tolik znát? :) chystám se na to totiž taky :) a ještě by mě zajímalo více info o těch padakách a jaké trysky si použil? :) :) díky jinak 10B! :)

Lukason
Lukason napsal 21.02.11 v 23:39