Kawasaki ZX-6R Ninja (2006)

Vlastník Yellec
Vloženo 13.9.2008
Aktualizováno 21.1.2012

Moje první pořádná moto dovezená z Itálie po prvním majiteli. Má přepákování, pidizrcátka co na ní byly jsem vyměnil za větší karbonová a přidal padáky. Zatím jsme spolu ujeli 5000km.

Kdysi dávno před ní jsem jezdil akorát na Mustangu, takže jsem z ní měl (a pořád mám) velkej respekt. Ale překvapilo mě jak hodná je. Je krásně stabilní, motor má příjemně plynulej nástup výkonu. Jen je pro mě horší manipulace na místě. Měřím 181 cm a potřeboval bych ještě tak 5 cm abych ideálně dosáhnul na zem. Už se mi i vymstila nepozornost při otáčení, ale padák

to zachránil. Dájí se na ní přežít i delší vzdálenosti. Nejdál najednou jsme jeli z Brna do Kremnice asi 250 km další den 200 km po Slovensku a den na to zpátky a hned další den v jsem se těšil až ji vezmu do práce.

Při koupi měla najeto 15000 km a je absolutně bez problémů. Za sezónu jsem jenom vyměnil olej a mazal řetěz.

Samozřejmě najdou se i věci co mi vadí. Třeba baterka má + kontakt schovanej pod nádrží a nedá se k němu dostat jinak než povolením a přizvednutím nádrže. Místo pod sedlem řidiče skoro neexistuje ( elektrická přípojka pro tankvak se tam naštěstí vešla) a pod sedlo spolujezdce jsem dal akorát lékárničku. A taky časem určitě přijde vhod tlumič řízení. Při prudké akcceleraci se přední kolo odlehčí a řidítka docela znervózní zvlášť na nerovným povrchu.

Jinak veliká spokojenost.

A ještě varování: Je to ohromnej časožrout. Každou volnou chvilku musím jezdit a když mi v tom delší dobu brání počasí nebo práce je ze mě mrzout. Nevím jak přežiju zimu ale je mi jasný nač se budu těšit.

FrcoCZ
FrcoCZ napsal 26.02.13 v 14:54 10b.

cat-nikita
cat-nikita napsal 21.01.12 v 14:39

Good stroj, popis i fotky

Vachousek
Vachousek napsal 23.10.09 v 17:06

s tím popisem naprosto souhlasím mám ji taky...výborná motorka...

ITALIAMAN
ITALIAMAN napsal 25.08.09 v 19:44

za tudle krasavici 10b určitě vím co chci, po stávacíjí 2003 Kawa GO !!! GO !!! GO !!!

Martiny
Martiny napsal 03.05.09 v 18:55