BMW R 1100 RS (1995)

Vlastník Diego.S
Vloženo 4.9.2008
Aktualizováno 13.6.2009

Bike s býčí vytrvalostí a německou spolehlivostí (koncepce motoru boxer testována již před 70 lety jednotkami Wehrmacht, eReSo ještě dnes využívají policejní jednotky na západě Evropy...např. ve Velké Británii, Francii, Dánsku atd..

Na silnici nezlomný držák jehož jízdní vlastnosti se ani při tandemové jízdě anebo vysokém zatížení nákladem prakticky nemění.

Dostatečně silný aby v normálním provozu na silnici za sebou zanechal drtivou většinu jednostopých i vícestopých vozidel.

Dlouhodobá spotřeba při dynamické jízdě do 160km/h cca 5,5 litrů / 100km.

Výškově stavitelné dělené sedadlo ocení nejen řidiči, vyhřívané gripy a malá autozásuvka v základu přijdou na dlouhých cestách vhod.

...prostě ideální cestovní motocykl.

VVPiškot
VVPiškot napsal 04.01.19 v 09:30 10b.

Ahoj , koupil jsem si taky tohohle krasavce . Potřeboval bych poradit ohledně pár detailů . Byl by tu někdo kdo by mi pomohl a poradil ? klidně mi napište nebo zavolejte na 728668260 . Díky

rrss
rrss napsal 18.03.10 v 07:18

Doplním - BMW používá i naše policie, ovšem vojenská. V Brně na motocyklu s jedním byli, ale loni v Karlových Varech jsem je potkal v protisměru - 8 mašin a autobus Hradní stráže, co jela na koncert (nebo z koncertu).

bmw1100rs
bmw1100rs napsal 14.07.09 v 13:59

mohu jen přitakávat a usmívat se pod vousy,jelikož ji mám taky,je fakt že ta potvora i když je napakovaná báglama a se spolujezdcem pořád táhne