Ducati Monster S2R (2006)

Vlastník sramis
Vloženo 16.8.2008
Aktualizováno 1.9.2012

Motoexpedice 2009

Vloženo: 05.08.2009, Uskutečněno: 11.07.2009, Stav tachometru: 2 km, Zhlédnuto: 7x

11.7.-14.7. Jsme si se Zajdou a Jirkou udělali dovolenou po česku. Za 4 dny jsme ujeli 1385 km a největší denní dávka byla 490 km. Stanovali jsme na divoko a jeli jsme bez přítulek. Cesta začínala u mě doma, jelo se na Mělník, Slaný, Beroun, Slapy, Orlík, Lipno, České Budějovice, Třeboň, Jindřichův Hradec, Moravské Budějovice, Brno, Buchláky, Uherské Hradiště, Zlín, Valašské Meziříčí, Nový Jičín, Opava, Bruntál, Šumperk, Hradec Králové, Jičín, Mnichovo Hradiště a domů. Nejhezčí silnice mají na jihu čech. Od Orlíku níž až za Jindřichův Hradec to bylo parádní. Samá čitelná zatáčka přes malé horizonty se skvělým povrchem...

• Drážďany

Bylo to projížďka na celej den do Dresdenu a zpátky. Jelo asi 10 motorek a byla pěkná kosa.

Vloženo: 30.09.2009
    Uskutečněno: 28.09.2009
  • Okruhový ježdění Sosnová

Tak dneska jsem byl poprvé na okruhu a to v Sosnový od 17 do 19 hodin. Nejdřív se jezdilo proti směru hodinových ručiček a asi po 15 minutách začlo pršet. Byl jsem děsně pomalej, průjezdy mimo stopu a malý náklony.. No h

Vloženo: 11.08.2009
    Uskutečněno: 11.08.2009
  • Koupě

Toho dne jsme jeli s Jardou a jeho Peugeotem 806 do Valašského Meziříčí do prodejny Ducati "Bla Bla Motors". Tam na nás čekal rudý ďáblík. Zde byl prvně koupený a zde jsem ho od prvního majitele koupil. Majitel často pra

Typ: Koupě
    Vloženo: 05.08.2009