Honda CBR 600F (2001)

Vlastník joro
Vloženo 6.8.2008
Aktualizováno 17.5.2009

typ PC 35, model F Sport, dělené sedadlo, bez zvláštních úprav

Moje čtvrtá motorka - tento typ (F Sport) těsně předcházel řadě CBR 600 RR a dá se říci, že skloubil tehdejší výhody obou světů - pohodlnější a kapánek civilnější CBR 600Fi a mnohem sportovnější 600 RR (oba typy se vyráběly několik let souběžně - ne však model F Sport - ten skončil 2002). P.S. Oproti klasickému CBR 600F má verze Sport mírně upravený motor (vyšší max. otáčky) lepší dělené sedlo a plně seřídiltelné přední tlumiče.

Jinak je to motorka tak akorát na vstup do světa 600-vých supersportů! Odpustí hodně chyb a hodně naučí. Motorka se nevlní, motor nemá žádnoý výtokonový propad ani spičku a táhne téměř lineárně od 2000 - 3000 ot až ke 14 000 (ale tam to nemá cenu točit). Pro zkušené matadory je nejspíše trochu nudná - já se mám ale stále co učit (i zde platí, že největší rezervy jsou často v "pilotovi"). P.S. Je vhodná i na blbnutí (wheelie ap.).

Servis bez problémů (je to Honda) - jediné co jsem měnil (mimo spotřebák, jako retěz, desky, oleje) je napínák rozv. retězu (což se u těchto řad občas stává).

Jo a je to už stříkačka s imobilizérem hiss a dnes (5.8.08) má najeto 21 000km (koupená 2007 s 16 000km z D). Jinak stav až neuvěřitelně zachovalý (ten kdo ten typ nezná si často myslí, že byla koupená nová v roce 07 - což mě docela těší).

Jarek307
Jarek307 napsal 06.05.10 v 19:47

Jo taky 10

K.š.a.n.d.a
K.š.a.n.d.a napsal 30.04.09 v 16:11

davam za deset. Jirka vi, jaky stroj si vybrat, ma v tom jasno. Cervena je nadherna a jezdi se na tom vyborne

deimos
deimos napsal 06.04.09 v 14:42

majkys
majkys napsal 22.12.08 v 11:06

Je to moc pěkná máša ,ta červená je nepřehlednutelná. Dávám 10 a přeju klidné Vánoce a hodně km přízemním letem v novém roce a ve zdraví .Ahoj Majk

wsbk
wsbk napsal 11.10.08 v 00:35